Меню
 • Academy 2.0
 • Polotno Apartment
 • Ridnyi House
 • Ukrainian Wabi Sabi. 5.0
 • Kofan Bar
 • Дім Shkrub
 • IQ-19
 • OSELYA
 • MAGMA
 • Yogo Apartment
 • BLOCK HOUSE
 • UKRAINIAN CONTEMPORARY
ОБ'ЄКТАпартаменти
локаціяЖК Skyline, Київ, Україна
площа344,09 м2
клієнт Наш замовник — бізнесмен зі Швейцарії, який під час ділових візитів закохався в Київ. І хоча його постійне місце проживання визначити майже неможливо — десь у небі між країнами — він вирішив, що одна із його штаб-квартир має бути у серці Києва.
задача Створити дизайн інтер’єру апартаментів для бізнесмена-холостяка зі Швейцарії. Простір, який буде комфортним 5-зірковим готелем і затишною домівкою водночас — місце, де буде добре в компанії друзів та наодинці з собою.
title
Головна ідея

Мінімалізм до кісток і металевий характер.

Команда

Дизайнери: Сергій Махно, Ілля Товстоног, Олександр Махно, Артем Мещанкін, Олександр Дойков, Павло Фісенко

title
Що нам потрібно було зробити

Інколи бувають проєкти, в яких наші замовники ну дуже активні — коли архітектор за сумісництвом виконує ще й роль психотерапевта. Цього разу все було кардинально навпаки — від першої ідеї до готового дизайн-проєкту у нас було лише три короткі зустрічі. Головним викликом стало складне перепланування: необхідно було об’єднати три радіусні квартири в цілісні апартаменти, котрі б не виглядали як півмісяць.

title
title
Що ми зробили

Ми здали проєкт з першого ескізу і нам дали повну свободу дій — реалізація на 99% відповідає візуалізаціям. Радіусним залишився загальний коридор, проте кімнати вдалось зробити прямокутними. Інтер’єр виконаний у стилі Ukrainian Contemporary, який поєднує українські традиції та сучасний дизайн.

Вітальня

Відразу здається, що ти в печері, але сонце в панорамних вікнах повертає в реальність. Кам’яні стіни від компанії Kelsis дихають прохолодою. Металеві колони виглядають так, ніби саме вони тримають усі 25 поверхів. Великий домашній кінотеатр — зі звуком як у Cinema City. Більярдний стіл легко перетворюється в обідній. Бетонну підлогу можна мити шампанським — вона витримає будь-які коктейлі. В цьому випадку, навіть very big party never killed nobody. У панорамні вікна заглядає майже тисяча квадратних кілометрів київських просторів. І на десерт — керамічна леді з металевою шкірою від Сергія Махно, яка буде єдиним німим свідком вечірок, успішних контрактів і першої сивини на скроні.

title
title
title
title
title
Таємна кімната

Двері, що ведуть в нікуди, насправді ведуть до кабінету власника. Тут 50 відтінків чорного: стіни, вікна, фіранки та стіл, що з’являється нізвідки — все обиралося виключно під клієнта. Крім цього — власна колекція книг, винна шафа, прихований монітор за картиною та авторська керамічна скульптура «Спокій». Приймати рішення краще з холодною головою.

title
title
title
Перша гостьова кімната

В квартирі три спальні кімнати — одна господаря і дві гостьові. Перша — мінімалістична та затишна. Оздоблена металом стіна контрастує з м’якою оббивкою ліжка. Авторські керамічні світильники Lakuna’s sister від Сергія Махно — на варті світла та комфорту. У ванній кімнаті хтось розлив молоко в ніч, тому стіни та підлога стали солодкими. Керамічні лампи Lakuna проливають сироп зі світла у інтимну темінь кімнати, наповнюючи її м’якістю.

title
title
title
title
title
Друга гостьова кімната

Ліжко — щоб тонути в снах. Очеретяне панно біля узголів’я — замість ловців хороших снів. Виконане з екологічних матеріалів і зібране вручну. Для однорідності кольору та практичності, соломинки оброблені морилкою. Щоб створити це панно, майстри витратили 72 години та сотні очеретяних стовбурів.

Всі стіни в цій кімнаті різні, одні — помальовані «замшевою» тактильною фарбою, інші — покриті за авторською технологією Sergey Makhno Architects. Навіть у лампи-квітки металевий характер — залізні пелюстки нагадують, хто тут господар. Це новий світильник від Сергія Махно — Rosychka — за назвою рідкісної квітки-хижака, яка поїдає дрібних комах. Ніби з надоїдливим комаром, вона легко розбереться з безсонням, нав’язливими думками та похміллям.

title
title
title
Спальна кімната господаря

Господар говорить: «The party is over» і ховається в своїй печері, де стеля стікає в стіни та ліжко. Тут просто та вишукано водночас, все на своїх місцях. Коли весь світ кричав про «ідеальність», ми обрали інший шлях — пошук прекрасного в недосконалому. Залишай гостей, сотні пропущених дзвінків та повідомлень — тут ти сам для себе. Тут ніким не треба здаватися, можна просто відпочити, — наприклад, ніжитися у власному джакузі на висоті пташиного польоту.

title
title
title
title
title
title
title
title
Більше про використані матеріали + відео-тур:

Behance