Меню
 • Academy 2.0
 • Polotno Apartment
 • Ridnyi House
 • Ukrainian Wabi Sabi. 5.0
 • Kofan Bar
 • Дім Shkrub
 • IQ-19
 • OSELYA
 • GALAKTIKA
 • MAGMA
 • Yogo Apartment
 • BLOCK HOUSE
ОБ'ЄКТприватий будинок
локаціяКозин, Київська область, Україна
площа1066 кв. м
клієнт велика родина
задача Спершу власники хотіли класичний сімейний особняк з арками. Але протягом перших трьох років спільної роботи над проєктом, їхня прихильність до класики похитнулася і дозволила собі бетон, метал та багато дерева.

Ridnyi House будувався 11 років. Наша студія працювала над ним 6 років. Без поспіху, виважено, враховуючи кожну деталь.

Спершу власники хотіли класичний сімейний особняк з арками. Але протягом перших трьох років спільної роботи над проєктом, їхня прихильність до класики похитнулася і дозволила собі бетон, метал та багато дерева. В результаті інтер’єр триповерхового будинку був виконаний у сучасному українському стилі, поєднуючи японську філософію вабі-сабі та українські традиції.

title
КОМАНДА
title
Перший поверх

У рідному домі і стіни лікують. Особливо, коли вони по пантону. Нещодавно інститут кольору Pantone обрав «класичний синій» кольором 2020-ого року, а рік тому ми вирішили, що такими будуть стіни всередині Рідного дому.

title
title
title
title

Перший поверх будинку — це велика вітальня, столова, кухня та професійна зона барбекю. Вітальня з каміном — простора та м’яка у своїй колірній гамі. Авторські керамічні вази з ікебанами наповнюють простір сенсами та квітами. У столовій кімнаті об’єдналися два поверхи і з’явилося достатньо місця для білих пухких хмар від Сергія Махно.

title

За столом сидить велика дерев’яна лава та дизайнерське крісло Слон, чекають вечері.

title
title
title
title
title
title
title
title

А вечеря готується на кухні — там світло і дубові пласти замість стільниці. Зона барбекю може легко стати терасою — вікна можна регулювати. Темна частина зони тримає стіл та обладнання для обробки м’яса з ліанами понад ним. Світла частина освітлена авторськими Парасольками від Махно. Попід — дерев’яний стіл з пеньками замість ніжок.

title
title

Головний елемент дизайну — повітряність. Тут багато простору та речей, які важливі для його господарів: бабусині скрині та килимки, статуетки з поїздки до Парижу та картини, подаровані рідними. У мистецькому арсеналі: роботи Романа Михайлова, Сергія Радька, Романа Мініна та Сергія Махно.

title
title
title
title
title
title
title
title
Другий поверх

Тут будуть спати і прокидатися.

Другий поверх — це три блоки: для батьків, дітей та гостей. Батьківська спальна кімната — білосніжна пані з кількома кольоровими нюансами. Ванна кімната не соромиться — тримає за склом все необхідне. Поряд — робочий кабінет та гардероб. Гостьовий блок — дві кімнати зі спільним санвузлом та живописом Сергія Махно.

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
Мінус перший поверх

Із вікон видніється річка. За річкою — поле. За полем сплять втомлені сонця.

Весь поверх слугує місцем для відпочинку. Тут знаходиться басейн, сауна, джакузі та спа з відкритим кам’яним залом. М’яка зона з каміном і більярдна кімната огорнуті в бетон та кортенову сталь. Понад дубовими клаптями висить міланівська красуня — керамічна лампа Лава від Сергія Махно, яка приїхала в дім відразу після дефіле на міжнародній виставці дизайну iSaloni.

title
title
title
title
title

Ми будували цей будинок надто довго, щоб він вийшов рідним.

Тому тут — рідне все.

Рідний дім один.

Той, який у вашому серці і від Махно.