Меню
 • OSELYA
 • GALAKTIKA
 • MAGMA
 • Yogo Apartment
 • BLOCK HOUSE
 • SPACESHIP
 • UKRAINIAN CONTEMPORARY
 • METRO CAFE BAR
 • Академія DTEK
 • CHORNOZEM
 • DRANKA
 • Inside. Out. iSaloni 2019
ОБ'ЄКТшоурум
локаціяКиїв
площа51 м кв
клієнт Dornbracht, всесвітньо відомий виробник сантехніки
задача Створити перший в Україні монобрендовий шоурум, де клієнт може прийняти душ

У цьому просторі ми втілили концепцію п'яти елементів. До чотирьох добре відомих – вода, вогонь, повітря та земля, – ми додали час.

Вода. У проекті – це рушійна сила. По факту, завданням було створити унікальний простір, який би функціонував як справжня ванна кімната. У салоні ви можете випробувати технологічні інновації, якими славиться Dornbracht: душ Sensory Sky з ефектом туману або літнього дощу, горизонтальний душ, процедури Foot Bath та багато інших.

Повітря. Атмосфера виставкового залу є чесною, навіть дещо відвертою, але простір залишається світлим та приємним. Це досягається за рахунок правильної геометрії планування з найбільш раціональним використанням простору. У центрі композиції – скляний куб з демонстраційною площею, де можна вільно прийняти душ.

title
title
title

Вогонь. У невеликому просторі стратегічно важливо зробити так, щоб світло працювало на тебе. У виставковому залі є кілька рівнів освітлення, що дозволяє зробити різні акценти. Перший рівень – освітлення на стелі, що створює загальний фон. Друга лінія – авторські світильники Sergey Makhno Architects. Третій рівень – лінія світильників на поручнях, які задають приміщенню ритм. Таким чином, простір має життя, динаміку: світло-тінь-світло-тінь.

Земля. Це текстури, що роблять інтер'єр автентичним. Стіна біля входу оздоблена авторською плиткою Сергія Махно "The Mountains". Дизайнерські лампи виготовлені зі старих труб. Стіни – іржаві, а металевий каркас – з фабричним тисненням. Поверхні рельєфні, живі, теплі. Як сама земля.

title
title

Час. Однією з основних цінностей Sergey Makhno Architects є турбота про клієнта, одне про одного, природу. Тому всі проекти близькі до філософії адаптивного повторного використання, коли старі матеріали отримують друге життя.

Стіни виставкового залу зроблені зі звичайного гаражу, який розібрали, "маринували" у воді та помістили на стіни. Обробка надзвичайно проста – поверхня покрита лаком для приємної тактильності та легкого вологого прибирання.

title
title

"Під час роботи над цим проектом ми не планували виставковий зал, ми створили лише галерею, в якій будуть виставлені твори мистецтва – сантехніка Dornbracht. З іншого боку, ми намагалися відтворити комфорт наших помешкань та продемонструвати, що хороша ванна кімната може бути реалізована на невеликій площі абсолютно гармонійно", Сергій Махно, засновник Sergey Makhno Architects.

"У цьому проекті добре простежується стиль Sergey Makhno Architects: збалансований мінімалізм, правильна геометрія, щіпка хуліганства. І це цікаво перш за все тому, що, незважаючи на невелику площу та прості рішення, інтер’єр не позбавлений "артистизму та творчості", - Ігор Тихий, архітектор.

  Куратор проекту: Ігор Тихий, Віктор Захарченко

  Слідкуйте за нами на Behance, а також підписуйтесь на Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter та Youtube, щоб бути в курсі свіжих новин.