Меню
 • MAGMA
 • Yogo Apartment
 • BLOCK HOUSE
 • SPACESHIP
 • UKRAINIAN CONTEMPORARY
 • METRO CAFE BAR
 • Академія DTEK
 • CHORNOZEM
 • DRANKA
 • Inside. Out. iSaloni 2019
 • ÉTÉ HOUSE
 • STEPPE
ОБ'ЄКТбар «DOGS and TAILS»
локаціяКиїв
площа280 м.кв.
клієнт Господарі закладу - молоді хлопець і дівчина, яскравий приклад підприємців-партнерів нового часу, які в кризу запустили своє друге чадо - бар «DOGS and TAILS»
задача Запроектувати модний демократичний інтер'єр з використанням таких матеріалів як бетон, дерево, залізо, які створюватимуть теплу і вінтажну атмосферу. Відкрита кухня і велика барна стійка

"Новий ресторан від творців Milk Bar" - звучить, в першу чергу, як обіцянка чергового гастро-тренду. І якщо рік тому Київ скуштував мигдальне молоко, то сьогодні в меню нового закладу диктують фірмові хот-доги, розроблені бренд-шефом з Нью-Йорку, і коктейльна карта, створена московським фешн-барменом.

title

Подавати модні хот-доги вам будуть в особливому місці, а саме в старовинних стінах синагоги і колишнього малого залу кінотеатру «Кінопанорама». В ході проекту виникло головне завдання - зберегти і відтворити дух культового минулого приміщення. Виявилося що простір наповнений історією: будівля була збудована як синагога в 1898 році і виконувало свої функції аж до 1930-х років. Під час розчищення старої цегляної кладки було знайдено безліч цегли з написами на івриті, що і підштовхнуло вивчити минуле. Пізніше за указом влади молитовний зал був перетворений в спортзал, яким користувався технікум фізкультури. У післявоєнні роки будівлю, яка порівняно непогано збереглася, надали клубу поліграфістів. Але в 1957-1958 роках була проведена реконструкція колишньої синагоги під кінотеатр зі значним розширенням і повною зміною фасаду. Кінотеатр був названий «Кінопанорама» і став першим в СРСР панорамним кінотеатром, який функціонує і донині.

title

Приміщення малого залу кінотеатру давно перебувало в оренді і надійшло в роботу студії Махно у вигляді взуттєвого магазину, суцільно обшитого гіпсокартоном і підвісними стелями. Проводячи демонтаж стелі та стін, виявилися ті автентичні елементи інтер'єру, які були збережені і дбайливо відреставровані, а саме гіпсові розетки і ліпнина, портали, анфілади між пілонами, неймовірний бірюзовий колір стелі. Ці відкриття надихнули команду, і робота над об'єктом пішла ще активніше.

title
title

Будівництво почалася у вересні 2014 року. Для початку розчистили стародавню цегельну кладку і провели всі інженерні комунікації. Лофтову стилістику підказало саме приміщення. У підсумку склався джентельменський набір: заштукатурена стара цегла, відкриті електричні дроти, великі вікна із залізними перегородками, фабрично-заводські лампи, дві стіни, облицьовані бувалими нефарбованими дошками, брутальні металеві стелажі для пляшок над барною стійкою, металева сітка, що поєднує функцію декору стін і перегородок . Дошки, до речі, теж з минулим: колись з них були збиті продуктові ящики.

title

Над проектом працювала група з трьох архітекторів. Освітлення для всіх трьох залів розробляв Сергій Махно. В основу інтер'єру лягла концепція авторського дизайну: 90% всіх предметів меблів і світла були розроблені в студії і вироблені в Україні за нашими кресленнями. Головне в цьому інтер'єрі - поєднання брутального і елегантного. Дизайнери зіграли на контрасті, залишивши золоту ліпнину поряд з некатаним металом і голою цеглою. За елегантність відповідають і картини маслом, написані спеціально для цього проекту. У них є гумор та іронія: DOGS - головні герої творів - виступають в образах гостей; серед них - мачо і кокетка, «пацанчик на районі» і дружна сімейка.

title
title

Центр інтер'єрної композиції - 10-метрова барна стійка, декорована металевими трубами з десятьма світильниками «Ліхтар» дизайну Сергія Махно. Велика сучасна хромована кухня розмістилася в глибині бару і, відокремлена від нього стіною зі скла, притягує увагу відвідувачів до таїнства, що коїться на кухні.

title

Легкість у спілкуванні, збіг смаків і загальне порозуміння між замовником і дизайнером допомогли створити інтер'єр в найкоротші терміни: за шість місяців на місці колишнього взуттєвого магазину з'явився новий бар «DOGS and TAILS».

 • РЕАЛІЗАЦІЯ 3 місяці