Меню
 • GALAKTIKA
 • MAGMA
 • Yogo Apartment
 • BLOCK HOUSE
 • SPACESHIP
 • UKRAINIAN CONTEMPORARY
 • METRO CAFE BAR
 • Академія DTEK
 • CHORNOZEM
 • DRANKA
 • Inside. Out. iSaloni 2019
 • ÉTÉ HOUSE
ОБ'ЄКТКвартира
локаціяЖК Riviera Riverside, Київ, Україна
площа153 кв.м.
клієнт Молодий чоловік, вимогливий і педантичний холостяк, для якого перевага простих форм і висока якість кожної деталі - не порожні слова, а відправна точка у виборі інтер'єру.
задача Cтворити простір для життя сучасного холостяка з перспективою розширення до дружньої сім'ї.
title
title

ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ

Хочеш зробити добре - зроби сам. Хочеш зробити ідеально - довір справу професіоналам і візьми процес під контроль.

Господар квартири і його батько з першого ж дня серйозно взялися за керівництво проектом, так що до авторського нагляду додався ще й клієнтський. Прийшла на допомогу і сильна бригада будівельників, залучена самими господарями.

title

Команда Сергія Махно згадує насичену співпрацю з посмішкою: «Кожен ранок в майстерні починався з того, що нам дзвонили клієнти, щоб обговорити тонкощі установки обігріву або товщину дубових панелей. Ближче до обіду зв'язувалися з нами знову. А потім ще декілька разів. Ну, і ввечері контрольний дзвінок. Всі йшли з офісу в звичний час, а ми, ті, хто працювали над проектом, затримувалися чи не до півночі, щоб відпрацювати все до дрібниць».

title
title

Перший перелік корегувань від господарів склав 125 пунктів, і як тільки дизайнери їх впровадили, прийшов другий пакет правок із 75 позицій. У процесі роботи над об'єктом фахівець, який вів проект, в подробицях вивчив специфіку будови фанкойлів, кодування системи «Розумний будинок» і, мабуть, навіть поповнив свої знання з психології та комунікації.

title

Інтелігентність, педантизм, увага до найдрібніших деталей, усвідомлений вибір на користь сучасних технологій, - квартира ввібрала риси характеру власника, ставши для нього зоною комфорту, до якої хочеться повернутися, і затриматися в ній надовше.

У пріоритеті було чітке зонування приміщення. По ліву сторону від холу розташовані спальня, дитяча та санвузли, по праву - вітальня і кухня, об'єднані за принципом відкритого простору. Велика кількість світла в вітальній зоні досягається за рахунок великих панорамних вікон, з яких відкривається краєвид на Дніпро та Печерську лавру. Яскравим акцентом у вітальні стали панелі зі шпону оливи. Щоб домогтися такого ефекту "метелика", архітектори розібрали шість різних партій дерева в пошуках відповідного перетину.

title
 • РЕАЛІЗАЦІЯ 1 рік, зданий у червні 2015 р.

Інтер'єр в стилі мінімалізм, як і його господар, що володіє тонким смаком, вимагав поєднання високої функціональності і благородної простоти. Ключем до цього стали чисті нейтральні кольори, лаконічні форми, чіткі лінії, ретельно підібрана текстура і продуманий авторський декор від майстерні Сергія Махно. Стіни в спальні та дитячій оформленні дубовими і текстильними панелями, які додають в стриманий дизайн теплі нотки.

На рахунок сучасних технологій - виконана програма максимум. Квартира оснащена системою «Розумний будинок», пульт управління якої, за словами архітекторів, замінює 8 масивних вимикачів. Також встановлені обігрівачі збільшеної потужності. Меблі, матеріали та техніка прості й бездоганні в своїй практичності. Німецька кухня Leicht і італійські меблі Calligaris, підлога з керамограніту і дуба Hardwood, двері Rimadesio «Moon», світильники SLW, сантехніка Willeroy & Bosh, Flaminia і Hansgrohe - від світових лідерів якості не доводиться чекати надмірностей.

Сучасний простір з чоловічим характером, продуманий до дрібниць, розташовує до стану гармонії і містить в собі все для комфортного сімейного життя.