Меню
 • Academy 2.0
 • Polotno Apartment
 • Ridnyi House
 • Ukrainian Wabi Sabi. 5.0
 • Kofan Bar
 • Дім Shkrub
 • IQ-19
 • OSELYA
 • MAGMA
 • Yogo Apartment
 • BLOCK HOUSE
 • UKRAINIAN CONTEMPORARY
ОБ'ЄКТофісна частина при академії
локаціяУкраїна, Київ, UNIT.City
площа1 260 кв. м
клієнт Academy DTEK, наймасштабніша в Україні освітня платформа для працівників державного сектору
задача Зробити дім для знань, офісний простір, затишним та по-домашньому комфортним

Цей проєкт — новий розділ в історії Academy DTEK, наймасштабнішої в Україні освітньої платформи для працівників державного сектору, проєкт, який ми презентували в 2019 році. Він — про зворотний бік медалі: тут знаходяться робочі зони тих, хто викладає і створює навчальні програми, тестує і координує їх, стежить за успішністю студентів і тонусом викладачів — всіх тих, хто стоїть за створенням і щоденною підтримкою платформи.

Офіс займає п'ятий поверх нової будівлі в київській Кремнієвій долині — інноваційному парку UNIT.City, де на першому і другому поверсі знаходиться сама Академія.

Це місце — дім для знань. І дім для тих, хто їх створює. Архітектори сумлінно попрацювали над тим, щоб тут було по-домашньому затишно і комфортно.

КОМАНДА
title
Хол-коворкінг

Виходимо з ліфта, і перед нами стелиться хол-коворкінг з блакитними і жовтими трикутниками на підлозі. Головний акцент — вікна до підлоги, краєвид з яких відображається в напівпрозорих стінах. Створюється атмосфера невагомості, чистоти свідомості та готовності сконцентруватися на найважливішому.

title
title
title
title

Функціонально простір може слугувати і для проведення неформальних зустрічей, і для усамітнення в кріслі-коконі або за барною стійкою з краєвидом на новий Київ.

title
title

Всі м'які меблі, серед яких визирають і вуха авторської колекції крісел The Elephants від нашої студії, — мобільні та можуть дозволити безліч комбінацій. Експозиції з зелені й керамічних світильників від Сергія Махно нагадують оазиси посеред чорної пустелі стелі.

title
title
title
title
title
title
Робочий простір

Тут знову з’являються кольорові овали на підлозі і світлові — на стелі. У класичній посадці з закріпленими робочими місцями, ніби родзинки в тісті для кексу, розсипалися зони з пуфами-мішками і знову ж — стійка біля вікна. Так, ти повинен робити свою роботу і показувати результат. Але як ти це зробиш — вирішувати тобі. Стилістика офісу — це суміш атмосферного «тусовочного» місця й такого, що буде стимулювати продуктивність.

title
title
title

Стіни оберігають особисті речі працівників офісу. Вазони-дерева нагадують про важливе — помічати і берегти навколишнє середовище.

title
Конференц-кімната

Королева переговорних — наша конференц-кімната. За прозорими стінами циліндра ми помістили цілу екосистему — фітостіну з живих рослин, погожу хмару ручної роботи — лампу Khmara від Сергія Махно і навіть слонів — софи The Elephants. Світловий обруч на стелі — замість ясного неба.

title
title

За допомогою системи «розумний будинок», яку в наших проєктах незмінно інтегрує компанія D8 Engineering, можна вибрати колір підсвічування за спектром RGB, відрегулювати яскравість світла і температуру повітря. Крім переговорної, це ще і головний майданчик в офісі для зйомок відео, записів інтерв'ю тощо.

title
title
Кімнати для дзвінків

Академія регулярно організовує лекції та майстер-класи викладачів з кращих європейських бізнес-шкіл. Спеціально для переговорів з ними були створені 4 кімнати з посиленою шумоізоляцією для Skype-колів і телефонних дзвінків.

title
title
title
Кімната технологій / VR-простір / Лаунж-зона

Ласкаво просимо на борт космічного корабля знань. Кімната за дверима з вивіскою «Technology Room» спроєктована під кілька сценаріїв. Основне призначення — місце для тестування нових програм, продуктів, розробок. Кімната оснащена проєкторами, мультимедійними дошками, VR і AR-обладнанням для проведення експериментів. Тут також впровадили систему освітлення RGB для того, щоб створювати необхідну атмосферу.

title
title

Другий сценарій — це поєднання лаунж-зони з гойдалками та робочих місць. Коли нічого не турбує і не сковує, коли відчуваєш свободу виділити собі час на відпочинок — такий новий формат мотивації в сучасних компаніях.

Також, цей простір може перевтілюватися в презентаційну аудиторію з місцями для слухачів та інтерактивними дошками-стінами.

Світлові овали слухняно перекочували і в цю зону.

title
Кабінет керівника

Кабінет керівника компанії — мінімалістичний і світлий, але не позбавлений акцентів і технологічності. У центрі цього мікровсесвіту — робочий стіл, де гості та колеги можуть розмістити свої ноутбуки, як на повноцінному особистому офісному місці. Адже ідея кабінету керівника як недоторканного місця — давно застаріла. Оновлений ритм роботи полягає в постійній комунікації з командою.

Під стелею розмістили три хмари — авторські лампи Khmara в мерехтливому металевому кольорі.

title
title
title
Кімнати для переговорів

Головна офісна проблема — це коли всі кімнати для переговорів зайняті. Тут створити таку проблему буде досить складно — переговорні кімнати розташовані по всьому периметру та дозволяють проводити ряд зустрічей одночасно. Навіть якщо деякі з них були спонтанними. Різна площа та планування кімнат призначені для різних форматів зустрічей, а кольорові стіни роблять процес пошуку-знаходження кімнат більш зручним.

title
title
title
title
Кав’ярня

Сонячного дня кав’ярня заливається яскраво-червоним світлом завдяки червоній плівці на фасаді. Кашпо та радіальна стіна з нержавіючої сталі охолоджують як світло, так і вируючі після активного робочого процесу думки. І знову абсолютна мобільність залу та гнучкі рішення — за ними майбутнє.

title
title
title
Спортзал

У здоровому тілі — здоровий дух. Тут знаходиться зал для йоги, фітнесу або ж просто для того, щоб зробити зарядку. Дзеркала та жовті смуги на стінах роблять простір текстурним, а світлові обручі створюють атмосферу космічності. Ненав’язливість та візуальна легкість простору сприяє розслабленим зосередженим заняттям.

title