background
0%
Звук: вимкнено
image
Дизайн інтер'єру

FUJIWARA YOSHI

Вікові японські традиції з українською душею

Прокрутіть вниз

Тип

японський ресторан

Локація

Київ,
Україна

Площа

800 кв.м

Рік

2018

Японія близько. До України, Європи, Америки й Канади. 

Здається, що ми далекі одне від одного, але під одним небом незнайомців немає.

 Японія полонила серця українських дизайнерів своїм карооким поглядом умиротворення і спокою, своїми тихими виваженими кроками та скромною душею. А коли серце в полоні такої краси, хочеться нею ділитися.

Планування

Fujiwara Yoshi - це лабіринт площею 800 квадратних метрів, створений для того, щоб загубитися у величі японської культури і навіть не намагатися знайти вихід.

Японський затишок з українською душею

MAKHNO studio реалізувала дизайн проекту найбільшого японського ресторану в Україні та одного з найбільших у Європі – Fujiwara Yoshi. Він названий на честь засновника, японського шеф-кухара, який продовжив свою професійну діяльність в Україні. Ресторан розташований на першому поверсі житлового комплексу в центрі Києві та займає 800 квадратних метрів.

Планування

Ретельне планування вдало підкреслює гармонію простору: тут є 5 приватних кімнат, банкетний та основний зал, кімната для бізнес переговорів та тераса. Серед приватних є чайні кімнати з солом’яними матами татамі, кімнати з сувоями та з лампами-дзвонами. Вони ідеально підходять і для великих дружніх зустрічей за саке, і для тихих сімейних обідів за чаєм матча.

Робочі зони

Поміж ікебанами сховалися робочі зони: темпура бар – зона приготування їжі в клярі та фритюрі, робата гриль – традиційний японський гриль, великий стіл для оброблення тунця, бар та прихована основна кухня. В ресторані також є суші бар – спеціальна стійка, за якою шеф-кухар готує їжу на очах у гостей та кладе готову страву відразу їм на тарілку.

Японські традиції з українською душею

«Більшість японських ресторанів – камерні, невеликі й безумовно затишні. Тому ми приділили значну увагу плануванню, згідно якого за побажанням замовника можна вмістити до 250 відвідувачів одночасно. І все ж, тут зберігається атмосфера затишку та умиротворення», – зазначає Ілля Товстоног, головний архітектор MAKHNO Studio.

Архітектори впевнені – японський ресторан може створити тільки японець в Японії, Yoshi Fujiwara – це вікові японські традиції з українською душею. Тут гармонійно поєднуються дві культури, створюючи унікальну атмосферу.

image image

обговорити
спільний проєкт

Залишити запит
Залишити запит

Нагороди та публикації (4)

Нагорода
Рік
01
Restaurant & Bar Design
(2019)
Restaurant & Bar Design
02
SBID
(2019)
SBID
03
Art Space
(2019)
Art Space
04
Restaurant&Bar Design
(2018)
Restaurant&Bar Design

Планування

image

Fujiwara YOSHI

Fujiwara Yoshi – це лабіринт площею 800 квадратних метрів, створений для того, щоб загубитися у величі японської культури і навіть не намагатися знайти вихід. Ваш погляд буде зачарований деталями – постарайтеся помітити кожну з них.

Японський затишок з українською душею

image

Fujiwara YOSHI

MAKHNO studio реалізувала дизайн проекту найбільшого японського ресторану в Україні та одного з найбільших у Європі – Fujiwara Yoshi. Він названий на честь засновника, японського шеф-кухара, який продовжив свою професійну діяльність в Україні. Ресторан розташований на першому поверсі житлового комплексу в центрі Києві та займає 800 квадратних метрів. «Цей проект для мене особливий. Японія – моє місце сили. Це країна, в яку я закохуюся по-новому кожного разу, коли подорожую туди. І щоразу хочеться ще. Тому я був щасливий перенести частинку своєї любові в серце України. Нашим головним завданням було якісно донести японську філософію, а не прокричати її шаблонними речами. Дизайн ресторану – це затишок, продиктований Японією, але прочитаний українською душею», – говорить Сергій Махно, засновник MAKHNO Studio.

Планування

image

Fujiwara YOSHI

Ретельне планування вдало підкреслює гармонію простору: тут є 5 приватних кімнат, банкетний та основний зал, кімната для бізнес переговорів та тераса. Серед приватних є чайні кімнати з солом’яними матами татамі, кімнати з сувоями та з лампами-дзвонами. Вони ідеально підходять і для великих дружніх зустрічей за саке, і для тихих сімейних обідів за чаєм матча.Бонсаї були привезені безпосередньо з Японії. Тепер вони розповідатимуть історії своєї країни відвідувачам ресторану. Наявність акваріумів об’ємами 1400 та 400 літрів – це завжди свіжі морепродукти з морських та прісних вод та захоплені погляди маленьких гостей Yoshi.

Робочі зони

image

Fujiwara YOSHI

Поміж ікебанами сховалися робочі зони: темпура бар – зона приготування їжі в клярі та фритюрі, робата гриль – традиційний японський гриль, великий стіл для оброблення тунця, бар та прихована основна кухня. В ресторані також є суші бар – спеціальна стійка, за якою шеф-кухар готує їжу на очах у гостей та кладе готову страву відразу їм на тарілку. За цим не тільки цікаво спостерігати, це можливість смакувати суші, котрі не прожили й хвилини. Всі зони з’єднані стрічкою винного кулера. Градуйована тканина під стелею шепоче хоку і притягує погляди. Різні входи до вбиральні ведуть до однієї кімнати – адже стать не повинна обмежувати. Тераса має вікно в небо, тому зал залитий світлом більшу частину дня. Сонце тут – щоденний гість.

Японські традиції з українською душею

image

Fujiwara YOSHI

«Більшість японських ресторанів – камерні, невеликі й безумовно затишні. Тому ми приділили значну увагу плануванню, згідно якого за побажанням замовника можна вмістити до 250 відвідувачів одночасно. І все ж, тут зберігається атмосфера затишку та умиротворення», – зазначає Ілля Товстоног, головний архітектор MAKHNO Studio. Архітектори впевнені – японський ресторан може створити тільки японець в Японії, Yoshi Fujiwara – це вікові японські традиції з українською душею. Тут гармонійно поєднуються дві культури, створюючи унікальну атмосферу. Японське. Кам’яні плити на стінах у формі карт з традиційної японської гри «100 поем 100 поетів». Велика шафа наповнена японськими бочками із саке. Керамічні японські лялечки, дерев’яні світильники Фудзі в честь білогривої японської гори та лампи у формі «часену» – вінця для японського чаю матча від MAKHNO Products. Колекція молодих японських бонсаїв. Залиті світлом ікебани. Їжа. Запах. Атмосфера. Українське. Паркет з української деревини, створений за технологією поперечного брашування. Колекційні тарілки в етно-мотивах. Керамічні лампи у формі маків та металеві лампи-дзвони. Стільці з дерева та льону, що готові поглинути вас у комфорт та м’якість. І все – виготовлено спеціально для Yoshi студією архітектури та дизайну MAKHNO Products.

Drag