Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

В офісі як вдома: сучасні тенденції оформлення робочого простору

автор: Tetiana Vakula

PR Director

Більше половини життя сучасна людина проводить працюючи. І все рідше вона згодна це робити в стінах незатишного офісу за некомфортним робочим місцем. Компанії, в свою чергу, зрозуміли, що інвестиція в офіс — це інвестиція в результат і показники своїх співробітників. Графіки стають зручними, в офісах з’являється притомна вентиляція, кімнати для відпочинку і coffee-поінти, інтер’єр “прошивається” цінностям компанії. Далі на прикладах компаній, котрі нещодавно оновили свої офіси, про сучасні тенденції оформлення робочих просторів.

Academy DTEK: енергія простору

Офіс для інноваційної освітньої бізнес-платформи Academy DTEK знаходиться в Києві, в новому корпусі Unit. Сity — українській Силіконовій Долині. Академія розташувалася на 2 поверхах і займає 3 000 кв. м. На першому розмістили коворкінг і кафетерій із “дзен-садом” під стелею — композицією із живих квітів і авторських керамічних світильників від Сергія Махно. На другому — лекторії, офіси співробітників та кінотеатр із акустичною системою як на Каннському кінофестивалі. Усі приміщення мають потужну шумоізоляцію, виконані із натуральних зносостійких матеріалів і оснащені потужною технікою. Оскільки DTEK — енергетична компанія, в основі концепції дизайн-проекту також енергія — простору. Академія спроектована таким чином, щоб приміщення максимально “програмували” студентів і персонал на поставлені перед ними задачі. Перший поверх — це ефект “вау”, “зелені” стіни, дзеркальні стелі, світлова скульптура — все для того, щоб надихнути, вразити, зарядити. Другий поверх більш строгий, зосереджений — тут вчаться. Зони виокремлюються кольорами — від ніжно салатного до яскравого помаранчевого. Це зроблено для того, щоб студент якомога довше пізнавав простір, щоб щораз він здавався йому новим. На сьогодні це єдина бізнес-школа в Києві, котра має таке потужне візуальне оформлення.

title
title
title
title
title

Нещодавно Academy DTEK отримала «золото» престижної міжнародної премії Global CCU 2019 за підвищення якості підготовки співробітників держсектору.

title

Stefes: 2в1: простір для роботи та життя

Проект поєднує офіс аграрної компанії, яка спеціалізується на захисті рослин, та дім її власників. Головний виклик цього проекту – з'єднати під одним дахом два кардинально різні за настроями типи приміщень. В офісі створити робочу, мотивуючу атмосферу, а в квартирі власників — затишну та домашню. В той же час приміщення мали гармоніювати між собою.

На 175-ти квадратних метрах архітектори розмістили офіс та житлові приміщення, а на території — зону для відпочинку. Знаходиться комплекс у місті Біла Церква. Комфортно розмежувати дві головні сюжетні лінії життя — важливо, а ще — це тренд розумного споживання. Не втрачати, не витрачати: простір та матеріали, нерви та час. Як результат — 2018 року обсяг поставок компанії «Штефес» на український ринок сягнув $20 млн.

title
title
title

Creative Crews office: природу любити

Піклуватися про неї — головна цінність команди архітекторів з Бангкоку студії Creative Crews. Їхній офісний простір знаходиться в історичному, етнічно китайському, районі столиці Таїланду. Посеред місцевої розрухи креативна команда створила свою маленьку екосистему — рослини cheesewood.

14 вересня 2018 року на офіційному сайті Creative Crews була оприлюднена новина: «Ласкаво просимо в команду! Наш новенький колега — дерево cheesewood». Для нього відведено атріум в головній зоні офісу — в холі поруч з кухнею, де найбільше світла. Дерево пробиває важкі цементні балки, об’єднує поверхи офісу, дає простору свіжості та кольору.

title
title

Те, з якою щирою увагою команда архітекторів турбується про свого «великого друга» не може не задавати тренд на тісний зв’язок з природою — вони навіть роблять фотозвіти у соціальних мережах, коли до cheesewood приходить садівник та яким кольором, білим чи тьмяно жовтим, зацвіло сьогодні дерево.

Маючи за філософію шанування природи компанія Creative Crews у 90% своїх проектів має житлові комплекси, резиденції на десятки тисяч квадратних метрів із навколишнім озелененням та вживленням живих рослин в архітектуру. Приватні підприємства та навіть уряди країн Азії довіряють команді з Бангкоку, бо знають, що вони відповідають за майбутнє, за життєдайність не просто їхнього замовлення, а глобально — планети Земля.

title
title

Sergey Makhno Architects office: we art the world

Офіс Sergey Makhno Architects — це головне місце творчості для команди архітектурної майстерні Сергія Махно. Нетипова комбінація лофту та еклектики колекціонера дозволила створити теплий, наповнений натхненням простір з використанням бетону, скла, дерева, бронзи та міді. А навколо — улюблені митці, речі та люди.

На стінах та полицях — роботи Назара Білика, Олексія Золотарьова, Сергія Радька, Олега Тістола, Степана Рябченка, Зої Орлової. У бібліотеці — кількасот книг про архітектуру та дизайн, а поряд — унікальна колекція української зооморфної кераміки. Барельєфи, скульптури, авторський декор і ретельно підібрані об'єкти освітлення разом створюють не просто робочий простір, а справжній шоу-рум сучасного українського дизайну і мистецтва.

title
title

У такій компанії створювати речі посередні просто рука не піднімається. 2019 року компанія дебютувала на найбільшій виставці дизайну в світі — iSaloni в Мілані. Стенд компанії потрапив у добірку найкращих від престижного міжнародного видання ArchDaily.

title
title
title

WeWork office:

5 500 кв. м сміливих дизайн-рішень в будівлі колишнього опіумного заводу в центрі Шанхаю. Замовник WeWork — американська компанія, що надає коворкінги інноваційним стартапам. Довірила один із найбільших своїх проектів міжнародній архітектурній студії Linehouse, яка, в свою чергу, вирішила віддати належне історії індустріальної цегляно-бетонної будівлі. Дизайнери інтегрували попереднє призначеннє хабу в деталі інтер'єру: наприклад, на другому рівні приміщення шпалери розписані вручну у макові квіти.

title
title

Не боялися міксу тканин та кольорів, культур та стилів. Коли кажемо про мікс, то цей проект — наче палітра художника-експресіоніста, бо тьмяно-пастельні поруч з насиченими оксамитовими, а під направду шкільною партою стоїть ваза династії Цін. Жодного остраху, лише грамотність, професіоналізм та досвідчене око.

Загинаємо пальці: Dezeen, ArchDaily, Yatzer, Officelovin, Architecture Now, Inc., The Wall Street Journal випускали розгорнутий матеріал саме про шанхайський хаб WeWork, де кожна нова публікація — з унікальними деталями проекту та винятковою оцінкою професіоналів.

title
title
title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит