Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO POLTAVA
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Естетика простоти: Вінсент ван Дуйсен

Вінсента Ван Дуйсена називають "бельгійським мінімалістом". Якщо з першим він погоджується, то друге зазвичай заперечує. Дизайнер відносить свої візуально чисті об'єкти до есенціалізму – філософії важливих речей.

Хоча в його інтер'єрах та будівлях присутні риси мінімалізму – нейтральні відтінки, відсутність декору, просторова свобода, – на противагу мінімалістській стерильності роботи ван Дуйсена теплі й фактурні.


title

У 1990 році Вінсент ван Дуйсен заснував свою студію і з того часу встиг попрацювати з Modular, B&B, Italia, Cappellini, Swarovski, Obumex, Bulo, Viccarb. В 2016-ому на інтер'єрній бієнале в Кортрейку він отримав титул "Дизайнер року", і в цьому ж році став креативним директором меблевих брендів Molteni & C і Dada.

Дизайнер – один із тих, для кого "що сказати" важливіше того "як сказати". Він зосереджений не на формі, а на відчутті життя (a sense of living), якого всередині так само багато, як і зовні.

title

Якщо проект – це пиріг, то ідея – його основа. На ідею дизайнер шарами накладає матеріали, текстури, кольори. Кожен раз в його архітектурі та дизайні з'являється історія, елемент наративу. Ван Дуйсен розповідає про місце та його жителів. Тому його проекти складно зрозуміти без контексту, не дослідивши особливості ландшафту та чим живе замовник.

title
title
Дизайнер сприймає мінус як плюс. Вилучення як форму елегантності. Він обмежується основним і звільняє свої об'єкти від вантажу зайвих деталей.
title
title

C-пентхаус в Антверпені, Бельгія
2016

Дім влаштований навколо панорами та об'ємів аскетичного ландшафту. Це берег річки Шельди з блакитним каменем уздовж причалу, сіруватий підтон якого дизайнер використав як базу для інтер'єру.

title
title

Концепція проекту полягала у створенні урбаністичного лофту. Бетонний каркас і грубе необроблене дерево, що починається з меблів і закінчується на стелі, відсилає до архітектури старих cкладів, які збереглись у місті.

title
title
title

Апартаменти Graanmarkt 13 в Антверпені, Бельгія
2009-2014

В апартаментах чіткий дуйсенівський почерк – кілька смислових об'єктів на спокійному, аскетичному тлі. Дизайнер комбінує старе і нове, орієнтуючись на тактильність та контрастні переходи.

title
title

Апартаменти DRD у Кнокке, Бельгія
2013-2016

Зовнішня простота будинку оманлива. Кожна деталь тут продумана від і до.

Відкритий план має велику зону відпочинку, звернену до моря. Підлога та меблі повторюють колір піску, а стіни прохолодні, як екстер'єри білих будиночків, розкиданих по бельгійському узбережжю.

title
title

Флагманський магазин Alexander Wang в Лондоні, Великобританія
2014-2015

У складеному з сірих відтінків просторі дизайнер поєднав класичні та сучасні архетипи. Історичну спадщину будівлі доповнили нетипові матеріали, які до вподоби замовнику – гума, хром, шкіра. Результат вийшов особливим та несподіваним. Простір-комбінація з вивіреними геометричними пропорціями та вишуканим сучасним кроєм.

title
title

Від пошти, яка раніше знаходилась у будівлі, інтер'єр успадкував відкриті конструктивні балки. Дизайнерне пішовпростим шляхом залишити-прибрати, а підкреслив їх індустріальність розкішним травертином.

title

Книжковий магазин (The Copyright bookshop) в Антверпені, Бельгія

У проекті дизайнер переосмислює концепцію традиційної бібліотеки. Головним завданням для нього стало потрапити "в тон" неокласичного характеру будівлі, у якій розмістився магазин. Для цього Ван Дусен відходить від орнаментів та декоративних елементів і прикрашає лаконічний інтер'єр самими книгами та мармуром – натуральним каменем, який слугує виданням замість полиць.

title
title
title
title
title

Кожен проект Вінсента ван Дуйсена – це пошук простоти. Дизайнер створює атмосфери, які надихають та сповнюють енергією, але при цьому несуть зовнішній спокій і тишу.

закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит