Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Український дизайн обрали до тренд-зони паризької виставки

автор: Daria Sushko

PR Manager
title
title

Лампа Khmara створена, щоб осяяти світ ніжністю. З неї ніколи не падає дощ. Вона пахне солодкою ватою і смакує як літній ранок. «Khmara» перетворює стелю в наповнене співами птахів небо.

ЇЇ відібрав французький тренд-спеціаліст Франсуа Бернар для свого авторського простору “What’s New?” в HALL 1. Його 20-річна співпраця з виставкою Maison&Objet цього року продовжиться зоною Share, яка робить акцент на 5 смаках: солодкий, пряний, гострий, терпкий і гіркий. Кожен смак провокує колір, текстуру і цілий уявний світ з відповідними стилями, від класичного до сучасного. Khmara білосніжного кольору, на думку Франсуа, є пряною – вона про грубі природні матеріали, які створюють теплий і сучасний домашній стиль.

«Ця зона зосереджена на щирості та гостинності, які мають сенс лише за умови, коли ми дійсно почнемо слухати інших і показувати їм нашу вдячність. Прояв вдячності веде за собою почуття самооцінки», – говорить Франсуа Бернар про свою цьогорічну тренд-зону.
title

Ukrsavana – це світ, де українські традиції і природа є головними співавтори дизайнерів. Місце, далеке від міста і турбот, де поняття «метушня» залишається невідомим. Предмети інтер’єру та декор тут живуть поза часом і створюють власні правила.

Плитка Grass освіжена дощем, висушена сонцем, пофарбована повним місяцем. Виготовляється в обмеженій кількості на власному керамічному виробництві студії. Має здатність трансформувати простір, в залежності від кольору та способу її розташування на стінах.

title
title

Світильники Uma – це птахи, які були першопоселенцями в Ukrsavana. Своїм магічним світлом зігріли мерзлу землю і почався новий світ. Виготовляємо в міді та кераміці.

Крісло The Elephant. Одного дня, коли вже вечоріло, у крісел і диванів з колекції The Elephants виросли величезні вуха. Мешканцям Ukrsavana захотілось затишку та усамітнення, і слони зробили все можливе, щоб допомогти їм захистити особистий простір.

title

Світильник+стіл Bijou народився, щоб спростити життя завдяки комбінації функцій. Функціональність, одягнена в просту естетику.

title

Кераміка Perekotypole довго в одному домі не затримується. Її постійно дарують, передають від баби до онучки. За повір’ями цього фантазійного світу, в домі, де є чашка чи ваза Perekotypole, завжди вистачатиме часу на подорожі і пригоди.

title
title

Автори виставкових об’єктів: засновник студії Сергій Махно, головний архітектор Ілля Товстоног, голова предметного відділу Ігор Гавриленко, предметний дизайнер Уляна Зачкевич.

«Наш досвід участі у міжнародних виставках показує, що світ цікавиться українським, нашими традиціями та культурою. А ми з любов’ю ділимося. Представлення нас у світі, формування такого поняття як «український дизайн» – те, заради чого ми прокидаємося зранку. А те, що наш предмет обрали до тренд-зони колись здавалось нереальною мрією, тому прокидаємося таки не марно», – каже засновник студії Sergey Makhno Architects Сергій Махно.

Український стенд знаходиться у секторі TODAY, HALL 6, стенд D59. Проект організовує Maїno Design Ukraine за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

title
title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит