Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Тренди IMM Cologne 2017

Кожного року в січні IMM Cologne відкриває сезон міжнародних виставок меблів та дизайну інтерєрів, змушуючи архітекторів, дизайнерів та креаторів полишити новорічні салати й налаштуватись на робочий лад. Ми записали 5 трендів IMM Cologne 2017 на весняно-літній сезон.

title

​Два полюси

Глобальний тренд виставки – протилежності. Ми говоримо про природу і в той же час засинаємо з телефоном під подушкою. Запрошуємо гостей і скаржимося про нестачу особистого простору. Задуваємо свічки, уявляючи дерев'яний будинок з оранжереєю, але катастрофа, якщо він не буде оснащений надсучасною технікою.

title

Дизайнери навчилися розплутувати цей вічний клубок змішаних почуттів. Вони вже не проводять паралель між правильно / неправильно і спокійно ставляться до того, що поряд із прохолодною сірою вітальнею буде жити кухня в кольорі "гарячий пісок Сахари". Головне – щоб господар відчував себе на своєму місці.

title
Муки вибору між рафінованим мінімалізмом і, скажімо, дерев’яною еклектикою в забутому минулому. Грубе дерево комбінують із гладкими поверхнями металу чи каменю, а на стелажах зі світлої деревини можна побачити бетонні ящики.
title
title

Тоншають межі між зонами: кухнею і вітальнею, спальнею і гардеробною. Світ рухається в напрямку гнучких поліфункціональних просторів, які можна переформатувати відповідно до потреб.

title

Нове слово в дизайні – hygge

Нygge в перекладі з данської – затишок, естетичне й соціальне тепло.

Це об'ємне поняття. Кубик Рубика з різних аспектів. Hygge – це слухати, як потріскують поліна в каміні, розпадаючись на тисячу жаринок. Це керамічна чашка з ароматним чаєм, яка чекає тебе на столі. Це фактурна стіна, де ти на дотик знаєш кожен рубець.

title

Hygge близький до англійського сocooning ("бути вдома"), коли ти проводиш час з близькими, цінуєш момент і розумієш вагу простих речей.


title
Hygge – це анти-модель швидкого урбаністичного способу життя. Це відчуття. Це душевність. Це вміння концентруватися на змісті і речах, які важливі.
title

В інтер'єрі hygge суб'єктивний. Керуючись старим-добрим принципом "я художник – я так бачу", хтось створює настрій за допомогою світла, а хтось віддає перевагу мові кольору.

title

IMM Cologne 2017 як майстерня татка Карла

Бренди зробили ставку на дерево, перетворивши матеріал на маст-хев весняно-літнього сезону.

Дерево ідентифікує зв'язок із природою, тому його популярність цілком виправдана. Компанії поєднують автентичні ремісничі навички з новими технологіями, аби створити щось особливе, унікальне й позачасове.

title
title

Столи, стільці, полиці, шафи. Прості елегантні форми з м'якими переходами чи складні, химерні, з контрастними вигинами. Від м'якого кедра, сосни та каштана – до твердих дуба, клена, горіха та ясеня.

title
title

Унікальне античне дерево презентував бренд Riva 1920. Стіл "Земля", що виготовили з 50 000-річного новозеландського каурі, зображує мапу світу.

title

Кожен предмет – це історія

І бренди навчились їх розповідати. Про те, як ідея оживає на папері. Як до ескізного монохрому додається колір. Як предмет обростає функцією і знаходить плоть – свій матеріал. Та інші прекрасні "як" і "чому".

title
title
title

А ще кожен предмет – це люди і їх любов до своєї справи.

Тепер гості виставки знають, що Санта-Марта знаходиться на півночі Колумбії і там плетуть незвичайні меблі з кольорового пластику. У 2016 році дизайнер Себастьян Геркнер здивував усіх круглим проектом "Das Haus", а в 2017-му – колаборацією з колумбійськими майстрами. Карибська колекція, яку вони представили на виставці, – це стільці і столи, виготовлені у традиційній для регіону техніці.

title

IMM Cologne говорить інноваціями

Німецький дизайнер Patrick Palcic створив мідний годинник, який потрібно нюхати.

На відміну від інших хронометрів, "There Is Something in the Air" дозволяє відчути хід часу по-іншому. Замість стрілок він вміщує 12 розміщених по периметру отворів. Кожну годину позначає відмітний аромат, який зберігається в механізмі позаду циферблата. Як тільки сягає 12, запах вивільнюється, залишаючи маркований слід на поверхні. Оболонка розігрівається, і аромат ще довгий час витає у повітрі.

title
title
title

Любить збирати інновації також Жива кухня (Living Kitchen) – окрема секція IMM Cologne з меблями, технікою та аксесуарами кухонного середовища.

title

Бренди міряються показниками ідеальної ергономіки та енергоефективності, концептами та матеріалами. Кожен мріє опинитись у шкурі першовинахідника і знайти функцію, яка зробить життя суспільства простішим. Сьогодні ви можете поставити пічку на розігрів по дорозі додому або ж подивитись вміст холодильника, навіть не відкриваючи його. В ролі ремайндерів "що купити в магазині" – спеціальні програми. Паперові списки і хрестики на руці повільно, але мігрують у категорію ностальгічного минулого.

Продовжується орієнтованість на візуальний мінімалізм. Вся техніка, від чайника до духовки, ховається за розсувними або складними дверима, підйомними ролами. Адаптивні панелі та стільниці дозволяють сконструювати простір під конкретний привід: велику сімейну вечерю або сніданок на двох.

title
title
title
title
title
Цьогоріч IMM Cologne поставила особистий рекорд. Виставку відвідали 150 000 гостей.
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит