Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Плитка як мистецтво: підсумки Cersaie 2016

Cersaie – найбільша cвітова виставка кераміки, яка щорічно проходить в Італії. Щось на кшталт «fashion week». Тільки в головних ролях не вбрання, а плитка, сантехніка та меблі для ванної кімнати.

Кращі виробники, дизайнери та декоратори збираються, щоб поділитися новими колекціями і задати «тон» на наступний сезон.Cersaie 2016 – це 18 павільйонів і понад 100 000 відвідувачів.

18 павільйонів – це дуже багато, але виставку можна оглянути за 2 дні (перевірено командою «Sergey Makhno Architects»). Звичайно, ви не вивчите вздовж і впоперек кожен стенд, але відвідати всіх учасників встигнете. Що ми і зробили.

title
title
Для вас привезли з Cersaie 10 тенденцій у світі плиткового дизайну:

1. Натурпродукт

Навколо теми «еко» і природних оздоблювальних матеріалів, як завжди, багато шуму. Цьогоріч бренди імітували камінь (вийшов немов справжній!). Використали 100 і 1 можливий різновид дерева – світле і темне, патиноване, з малюнком і без, у вигляді зрубів чи ялинкою.

На топових позиціях в колекціях залишилися імітації бетону, металу, цегли.

title
title
title

2. Плитка-гігант

Тенденція збільшення форматів не збирається залишати дизайнерський світ. З 2016 року величезні плити перебираються в новий 2017.

Більшість виробників пропонують плити розміром від одного до трьох метрів. Максимальний формат, що ми знайшли на Cersaie, – 160х320 см при товщині 6 мм. Просто «WOW!»

Керамограніт, який раніше використовували для підлоги та стін, перекваліфікувався в універсальний матеріал. Ним прикрашають стільниці, двері, меблі.

title
title
title
title

3. Об'єм

3D плитку вже не назвеш просто текстурною чи фактурною. До неї пристали такі слова, як «барельєф», «скульптурна обробка стін», «декоративні панелі». Виробники пропонують оформляти такою плиткою ... все. Вона гармонійно доповнить, як домашній інтер'єр, так і громадський – шоу-рум, ресторан, офіс.

Кілька брендів експериментували з 3D панно – скульптурними композиціями, які покривають частину стіни. З одного боку вийшли конструктивні елементи інтер'єру. З іншого – своєрідні «арт-об'єкти», що ефектно видозмінюють простір.

title
title

4. ​Не алгебра, але геометрія

Складні геометричні орнаменти з нами вже кілька років поспіль. У нових колекціях вас чекають ще більше цікавих поєднань, що дозволять створити свій унікальний інтер'єр.

title
title
title

5. ​Плитка зі спідниці

Колекції поповнилися плиткою під текстиль – текстурами рогожки, шотландки, твіду, вовни, льону. Для любителів мімішностей є ніжні керамічні зразки, натхненні мереживом. Все, щоб зробити ванну кімнату м'якшою, теплішою, затишнішою.

title
title
title

6. 50 відтінків сірого

Щоб знайти на виставці чистий червоний або синій, треба було постаратися. Виробники плитки надали перевагу нейтральним, спокійним тонам. Об'єктом всезагальної любові став сірий і його відтінки.

title
title
title
title
title

7. ​Будь у формі

Війна проти стереотипу «плитка повинна бути квадратна» продовжилась. Бренди створювали нові візуальні ефекти за допомогою трикутників, восьмикутників, ромбів. Деякі сміливці експериментували з дрібносегментною мозаїкою.

На хвилі популярності сьогодні форма шеврона, яку можна знайти в дереві, камені, металі.

title
title
title

8. ​«Затирка» як елемент дизайну

Поєднувати плитку з контрастною затиркою швів – нормально і навіть добре. Затирка стає декоративним елементом, перебираючи на себе увагу. Результат – сміливі, нестандартні композиції.

title
title
title

9. Скажи: «терацо»

Світ звик до підлоги в старовинній італійській техніці терацо. Тепер вона входить в моду у вигляді імітацій. Виробники плитки поєднують камінь, мармур, скло та інші матеріали дрібних, середніх і великих фракцій.

title
title
title

10. Не шпалерами єдиними

Яскрава пляма у спокійному кольоровому спектрі Cersaie 2016 – стенди з принтами, що імітують шпалерне покриття. Вони вразили великими форматами плитки і засмутили пропозицією візерунків. Якось зовсім мало.

title
title
title
Її величність плитка догодила всім. Свій варіант знайдуть фанати еклектичних інтер'єрів і прихильники суворого мінімалу. Затяті мандрівники й домашні лінивці. Ті, хто готовий спустошити гаманець і хто бажає економно-недорого.

Після побаченої кількості плиткових комбінацій у нас одне бажання – скоріше працювати з матеріалом.

Усім натхнення й до зустрічі на Cersaie-2017.

Теги:
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит