Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Мармуровий вік

Ні, ця стаття не про новий культурно-історичний період розвитку людства.
Так, ми розповімо, хто і як використовує мармур у предметному дизайні.

Стiл Nod від Nendo

У цій грі Nendo дістались звичайні карти. Ніяких тузів і козирів – лише простий матеріал і знайома всім форма. Але студія у прямому сенсі поглянула на проект під іншим кутом. Мармуровий стіл на чотирьох ніжках, ніби каліграфічний почерк, акуратно вивели й нахилили вправо.

title

Концепція столу розроблена для італійського бренду Marsotto Edizioni, що спеціалізується на мармурових виробах. Вагу матеріалу часто сприймаєть як негативний фактор, але в японській інтерпретації він виглядає легко та вдало.

title

Мармурові тарілки від Retegui для тих, хто стомився підмітати друзки розбитого посуду

Посуд із мармуру прослужить вам вічність, а може, й довше. Тарілки Batela прості, лаконічні, з глибоким кольором і злегка помітною зернистістю на поверхні відполірованої мармурової плити.

title
title

Стіл Luna від Захи Хадід

Монолітний стіл із білого карарського мармуру для CITCO – дослідження абстрактності викривлених форм. У якості бази дизайнер взяла стільницю і продовжила її звивистими ніжками-хвилями. Невеликі чаші в поверхні перетворюють двовимірність на тривимірність, створюючи плавний перехід із площини до об'єму.

title
title

Настільний світильник Antumbra

Композицію з двох мармурових плит створили італійці Pietre di Monitillo в парі з британською дизайн-студією Magnus Long. Предмет метафорично зображає сонячне затемнення. Лицьова панель із чорного Black Marquina – це Місяць, а задня, із білого карарського мармуру – Сонце.

title

Назва Antumbra – астрономічний термін, що означає область півтіні при затемненні. Панель із чорного мармуру блокує світло, яке випромінює пластина з білого, таким чином, що навколо годинника утворюється ореол із сонячних пучків.

title

​Стілець Curl от Riva 1920

Скульптурний стілець відмінно доповнить як класичний інтер'єр, так і контемпорарі. Сидіння виготовлене із текстурного мармуру, а каркас – із деревини волоського горіха.

title

Мармурові скульптури

Монолітні брили перетворюються на пластилін у руках Фабіо Віале (Fabio Viale). Скульптор з Італії прославився мармуровими копіями найрізноманітніших матеріалів – від шорсткого паперу до пористого пінопласту.

title
title

Роботи настільки реалістичні й точні, що, поставивши поряд мармуровий літачок та паперовий, ви не одразу скажете, який де. Товщина, текстура, форма – такі ж.

Аби посилити ілюзію скульптор навіть експериментує з запахами. Мармурові шини пахнуть гумою, а човен – деревиною.

title
title

Світильник ARCO від бренду FLOS

Торшер на блоці із натурального мармуру – ветеран у світі предметного дизайну. Створений ще у 1962 році, він дозволяє встановити комфортну для себе довжину дуги й повернути конструкцію вправо/ вліво /ще раз вправо (як душа бажає).

Ще один плюс на рахунок торшера – предмет може слугувати джерелом як основного, так і додаткового освітлення.

title
title

Мармур – матеріал з історією. Ще Мікеланджело говорив: "Я беру мармурову брилу і відсікаю від неї все зайве". Сьогодні мармур став доступнішим, ніж колись, але, по суті, сучасні дизайнери – ті ж самі скульптори. Їх завдання створити не просто об'єкт, а eyecatcher – річ, що впадає в око й дивує, зберігаючи при цьому практичність та функціональність. Багато брендів інвестують у технології, щоб зробити мармур ще більш гнучким, легким, універсальним. Так що нові варіації з матеріалом у продакт-дизайні – лише справа часу.

закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит