Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO POLTAVA
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Київ – Амстердам: Як я поїхав на одну виставку, а потрапив на три

Подорожі – один із фундаментів, які формують тебе як особистість. Кожне місце, куди я їду, кожна річ, яку зустрічаю на своєму шляху, залишають слід усередині мене. Ти вчишся по-іншому бачити світ, а отже – його інтерпретувати. Подорожувати для дизайнера так само важливо, як тримати в руках олівець.

title
title

Мій лютий 2017-ого почався з квитка Київ-Амстердам. Разом із моїми друзями Ромою Давидовим та Женею Засуцьким ми летіли на ISE (Integrated Systems Europe). Це серйозна виставка високого рівня, яка щорічно збирає новинки аудіо- та відеотехнологій. Усе, що пов'язано з системою розумного дому, звуком, світлом.

Крім особистого розвитку, я розумів, що виставка важлива для наших проектів. Ми намагаємося спростити життя клієнта, укомплектувати його дім передовими технологіями та системами.

title

В Амстердамі ми зняли квартиру, вхід до якої був через тату-салон. Вона знаходилась на третьому поверсі п'ятиповерхівки, і підійматись потрібно було по сходах у 70 сантиметрів. Кожен раз здавалось, що ще крок –і застрягнеш.

Але Амстердам і речі, які він нам відкрив, компенсували весь негатив. Це не перше моє знайомство з містом, я часто буваю тут проїздом на Dutch Design Week в Ейндговен.

title

Цього разу місто зустріло нас шикарним туманом. Ми пішли пити чай, і перше, що мене вразило – його подача. Я ніколи не бачив, щоб напій подавали у паперовому заварнику. Просто й надзвичайно.

title
title

Із крутого на ISE – новинки Lutron Electronics. Компанія спеціалізується на системах керування світлом. Вони починали ще у 1961-ому й зараз головні в інноваційному та функціональному освітленні.

Нова технологія "color tuning" адаптується під роботу, відпочинок і навіть погоду за вікном. В один клік ви можете змінити температуру кольору чи інтенсивність, і ці функції виконує одне джерело світла, а не 20 різних лампочок.

title

На виставці презентували найкомпактніший лазерний 4K проектор і найбільший вигнутий 4K монітор. Більш творчою і гнучкою стала проекція. Більше не потрібні стіни, ви можете спроектувати як статичні, так і динамічні форми навіть на рухомий об'єкт. До прикладу, бренд Barco розробив інтерактивну фрістайл-проекцію, оснащену лазерами. За такими речами майбутнє.

title
title

Sony вдосконалили систему LED-екранів. У минулому році вони вже демонстрували LED-екрани CLEDIS. Цього року компанія пішла далі в кольорі, яскравості, розширила кут огляду візуальних симуляторів. Віртуальну реальність не відрізниш від справжньої!

title

Samsung презентували досконалі QLED Signage – перші дисплеї з роздільною здатністю UHD на квантових точках. Вони забезпечують максимально реалістичне, якісне зображення. На екрані помітні навіть деталі, які ми упускаємо у звичайному житті.

title

Друга виставка не менш важлива для мене, тому що пов'язана з Японією. Це дні японського дизайну в Амстердамі – Mono Japan 2017.

title
title

Японське слово "mono" означає "об'єкт" або "продукт", але виставка не тільки про ремесло, а й про ремісників, які відточували майстерність протягом поколінь. Наприклад, кераміст Кіко Андо представив традиційну бідзенскую кераміку. Вона відома червонуватим окрасом, відсутністю глазурей чи глянцю, текстурними слідами від довготривалого випалювання у пічці.

title

Порцеляновий бренд Arita, у якого історія понад 400 років, презентував лінійку повсякденного посуду. Креативники з "i ro se" – шкіряні вироби.

Назва бренду "i ro se" перекладається як "брати" і прямо говорить про власників. У роботі вони надихнулися дитячим захопленням – складанням фігурок із паперу та сміття. Їх серія "Цілісність" виготовлена з одного шкіряного листа. Речі не сшиті, а складені подібно орігамі.

title
title

Крім декору та меблів, на виставці також був одяг. Коробкові капелюхи (Boxed hat) від mature ha завдяки м'якій текстурі змінюють форму, як вам подобається.

title
Завдяки простоті, витонченості і турботі про якість, японські ремесла, по моєму баченню, – одні з кращих у світі.
title

Що в Амстердамі точно не можна пропустити – це Музей ван Гога. Я зробив усередині всього одну фотографію. Це скульптура голови Ван Гога (Head of Dr. V.W. van Gogh) від Han Wezelaar. Тоді саме вона стала моїм натхненням, і тут складно підібрати "чому".

title
title

Не зовсім виставка, але теж значущий пункт в Амстердамі – меблевий салон ANNO. Тут я надихнувся мінімалістичними меблями, побачив трендові поверхні-трансформери, знайшов близькі по візуальному баченню столи та стільці.

title
title

Також ми з друзями відвідали шоурум і концепт-магазин Moooi Марселя Уандерса. Філософія бренду – принести у світ додаткове "о" від краси й унікальності предмета. З особистого досвіду скажу – так, у них вийшло. Я довго стояв, розглядаючи круті світильники. Деякі невдовзі з'являться у проектах майстерні.

title

Київ-Амстердам. Дякую, було круто

закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит