Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Das Haus 2017: есенціалізм Тода Брейчера

Щорічно один відомий дизайнер моделює на виставковому майданчику IMM Cologne "Das Haus" (нім. "Дім") iз різними приміщеннями: від спальні до ванної кімнати. У 2017-ому інтерпретацію модерного житла презентував американець Тод Брейчер.

title

Тод Брейчер досліджує осмислений спосіб життя (exploration in meaningful living). Дизайнер розмірковує над тим, що сьогодні значить "бути вдома" і яким культурним потребам повинні підпорядковуватись сучасні будівлі.


title

Чому ми живемо так, а не інакше? Чому наші будинки мають кути? Чи має сенс традиційний поділ кімнат? Скільки стін потрібно, щоб відчувати себе комфортно? Як людина пріоритезує функціональність, естетику і традиції?

Проект Брейчера – відповідь на запитання.

title

Новий "Das Haus" – вияв архітектурного есенціалізму. Лаконічна будова в японській стилістиці сформована з двох кубів і духоподібного даху, що витає над ними. Доповнює композицію світлова куля – місяць, який дизайнер повісив у будинку.

title

Будинок вільний від стандартних рішень. Тут немає спальної кімнати зі столиками, що по боках обіймають ліжко, чи кухні зі строгим маршрутом: стіл-плита-холодильник. Дім несе в собі чисту функцію і складається з трьох просторів, які породжують один одного.

title

​Розум, тіло, душа

Центральне приміщення дизайнер присвятив їжі, наповнивши його речами, необхідними людині, аби живити тіло, розум і душу. На дерев'яному стелажі, що слугує кімнаті за каркас, сусідують горщики, книжки, пакунки, фрукти та овочі. Рожевий текстиль, що з одного боку обтягує рами – алюзія на шкіру.

title

​Бібліотека речей

Усі предмети, які потрапляють до будинку, дизайнер сприймає як частину життя, а не прикрасу. Важливе значення він відводить комунікації з предметом. Якщо річ не можна потримати, помацати, покрутити, вона втрачає сенс. Це, як знати, що існують птахи, але не уявляти їхніх розмірів чи співу.

title
title

На світлому тлі головної кімнати контрастує зона відпочинку. Ідея простору в тому, що людина не зможе відпочити там, де вона щось споживає. Це приміщення не для сну, а для роздумів і медитації. Тут розміщений мерехтливий паперовий світильник-місяць.

Нетипову організацію простору підкреслює душова hygiene. Дизайнер розмістив її поза будовою, у невеликій ніші, оточеній камінням.

title
Епітети сучасного життя – багато, великий. Сьогодні важко знайти тихе місце навіть для телефонного дзвінка. На противагу перевантаженим будинкам-коробкам Das Haus концентрується на важливих речах.
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит