Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Чи можна бути щасливим на роботі?

title

Майстерня – це дім архітектора, що «від» і «до» складається з натхнення.

Слоган компанії «ідеї живуть тут» не випадковий. Він народився з особливого повітря та настроїв, які наповнюють офіс.

title
Люблю еклектику за почуття свободи, яким вона володіє. Це інша свобода, не фізична, як в мінімалізмі чи лофті. Еклектика відкидає нудні поєднання і форми, звичні для нашого ока. Вона незалежна за своєю суттю. – Сергій Махно
title

Коли облаштовували майстерню, не сперечались про стиль. Здається, еклектика сама вибрала цей простір і навіть нас.

title

З часоммайстерняобросласвітильниками, картинами, меблями (як і належитьпоряднійеклектиці). Більшістьпредметівнашітворіння.Іноді так прив'язуєшсядо люстриабокрісла,щоне хочеться їх відпускати.

Роботи колегпоцехупотрапляють в офісдвомаспособами. Абозбантом і фатином в якості подарунка. Абомисамітягнемо "додому" щосьблизьке по духу.

title
title

На 200 кв. м. ми перетворюємо чиїсь «хочу» в інтер'єри (на практиці – спочатку в дизайн-проекти, а потім в інтер'єри). Створюємо простори, у яких їдять, сплять, працюють, відпочивають, люблять.

Розробляємо авторський предметний дизайн - щось якісне і в обмеженій кількості.

У нас простий принцип роботи. Якщо створювати крісло, то щоб хотілося поставити його у себе вдома. Готель – провести там кілька сімейних вікендів

title
title

Займає майстерня півтора поверхи. Нагору веде невелика драбина, тому серед плюсів роботи – молода команда і ... підкачаніруки.

Середній вік команди – 26.
title
title
Ми створюємо речі для майбутнього. Ви купуєте світильник собі, своїм дітям і онукам.
title
title

Оупенспейст дозволяє постійно взаємодіяти, обговорювати ідеї, разом допрацьовувати. Так, іноді виходить голосно і експресивно, але співпраця приводить до більш якісного результату. Щоб зарядитися тишею і спокоєм, є батарея галерея.

title
title

Команда ділиться на архітекторів, дизайнерів, product department, PR- та адміністративний відділи.

Немає дизайнера, який займається тільки ресторанами. Або тільки житловими приміщеннями. Хтось бачить недолік у відсутності спеціалізації. Якщо це так, то цей недолік дозволяє чудовоуникнути одноманітних проектів.

title

Сергій – натхненник усіх проектів. Плюс наші «добрий ранок, командо!» і «кому зарплату?». У майстерні немає жодного будинку чи інтер'єру, створеного без його участі. Сергій підтримує космос наших ідей і допомагає, якщо хтось «застряг».

title
title

У нас немає жорстких правил (таких, що роздруковують на а4 і завішують кожну другу стіну). Як звичайні офісні жителі, ми носимо змінне взуття взимку і стаємо в чергу за кавою по ранках. Відзначаємо дні народження і дні здачі проектів. Губимо рулетки. Знаходимо рулетки. Рятуємо їжу колег від смерті в холодильнику.

title
title

Раніше в офісі домінувала Людина з планшетом. Вона вмикала музику, що ставала фоном для роботи для всієї команди. І тут рулетка: буде звучати спокійна піано-версія Климентина чи рейв Стрикала.

Визначалась велика «Л» за принципом «хто перший взяв планшет». Потім в чиюсь світлу голову прийшла ідея створити спільний плейлист. Тепер у нас рівноправ'я і ніхто не носить у сумці беруші.

title
Ми різні. Кожен зі своїми тарганами, принципами, інтересами. Хтось читає нон-фікшн, а комуcь до душі легка проза. Хтось мріє про шезлонг, а деяких хлібом не годуй – дай рюкзак і спальник. Але разом ми – єдине ціле.
title
Теги:
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит