Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Dutch Design Week 2017

Якщо в останній тиждень жовтня ви потрапите в Ейндговен, а потім ще й вхопите ліжко в місцевому хостелі — ви двічі щасливець. У цей час тут проходить щорічний Dutch Design Week. А це значить — невелике місто на півдні Нідерландів, у якому живе 220 000 людей, приймає близько 300 000 гостей. Ми не знаємо як. Відразу згадується реклама соку, де “ты же лопнешь, деточка”.

title

Dutch Design Week у двох словах — це “дизайн майбутнього”. Тут люблять вільнодумство і не люблять бар’єри. Цінують провокації, сміливі поєднання і гумор (як здатність поглузувати над собою, але більше — як виклик консервативному навколо). Досить побачити обпалені стільці Мартена Бааса чи мереживні світильники Марселя Вандерса, щоб зрозуміти, що по-іншому голландці не вміють.

title
title

Вперше Dutch Design Week провели у 1998 році. І був це не Тиждень голландського дизайну, а всього день (Day of Design). За 19 років він виріс, і організаторам є чим похвалитись. Кажуть, цього року буде 2500 дизайнерів, понад 300 виставок та 420 тематичних заходів від дизайнерського менеджменту до фуд-дизайну.

title

Одним з амбасадорів Dutch Design Week став головний редактор журналу Dezeen Маркус Фейрс. Спільно вони підготували спецпроект “Хороший дизайн для поганого світу” (Good Design for a Bad World). Говоритимуть про забруднення, зміни клімату, біженців, тероризм, політику, і як дизайн може вплинути на ці сфери.

title

Процес створення і ремесло, які наробили галасу в 2016-ому (головна тема Dutch Design Week 2016 —The Making Of), цьогоріч поступляться місцем ідеям та інноваціям. Орієнтований на інновації дизайн — як йога для мозку. Він допомагає розім’яти м’язи й не застрягнути в рутинному. Тому дизайн “розтягнуть”, показавши тему Stretch.

title

Українська експозиція також буде контрастна й не статична. Ми веземо в Ейндговен концептуальний проект “Між традицією та інновацією” (Between Tradition and Innovation). Це речі українських дизайнерів, що поєднують автентичне та новітнє. Свою мідну лампу Zerno ми створили спільно з природою. Взяли знайому форму насінини, знайомий усім матеріал і виготовили її, використавши власну техніку окислення. Так з’явилось унікальне забарвлення з градієнтними світло-темними переходами тонів.

title

Основним місцем, де зустрічатимуться цьогоріч світові креатори, стане павільйон із перероблених матеріалів. Їх позичили у місцевих жителів і після DDW обіцяють повернути назад. Така споруда — майбутнє для стійкої архітектури, що показує інтелектуальні методи будівництва. Оскільки споруджували павільйон без гвинтів та клею, усі балки лишаться цілими та неушкодженими.

title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит