Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Діалоги. Алевтина Кахідзе

Як зазвичай проходять діалоги? Вдома, на кухні, в майстерні, але не при всіх. Ми переформатували концепт. Події перенеслися в галерею, а уважними слухачами стали її гості.

У наших «Діалогів» своя мета. Коли задумували проект, орієнтувалися не тільки на творчість, а на середовище, у якому формується художник.title
Нам не цікаві інтерв'ю, які можна легко загуглити. Нас цікавить глибинна мотивація творця.

Бере участь у «Діалогах» не якийсь умовний художник, а людина з плоті та крові. Зі своїми інтонаціями, мімікою, жестами, тембром. Тарифами на життя й оренду майстерні.

Деякі речі неможливо спровокувати чи підробити. Є дощ, а є лійка.
title

Першим і важливим виявилося зіткнення в діалогах з лауреатом премії Малевича та засновником арт-резиденції для художників у Музичах Алевтиною Кахідзе. Це було саме «зіткнення», оскільки масштаб особистості цієї тендітної художниці зашкалює. Після розмови з нею не залишається людей духовно «сплячих». Алевтина вдається пробуджувати та повертати до життя своїми фірмовими питаннями (з розряду риторичних – #цевамсниться) чи за допомогою власної філософії плекання рослин як суспільства (проект «Сквер Небесної сотні»).


title

Ключем до осмислення розмови стала відповідь на питання про те, що ж врятує світ? Відповідь Алевтини – «не краса, а усвідомлення краси». Доброю традицією художниці стало не просто «не ходити в гості з порожніми руками», а приносити в дарунок трави з власного «herbal garden» (як вона любить називати сад).title

На «Діалоги» Алевтина прийшла з величезним букетом. Всі бажаючі відщипнули трохи для себе.На зустрічі ми багато філософствували. Де закінчується перфоманс та починається життя? А може життя і є те захопливе дійство, межі якого не варто означати?


title

МОМЕНТ ІЗ ПАМ'ЯТІ. Алевтина переступає грань реальне життя-перфоманс і зачитує текст. Той, що був написаний для виставки. Тієї, де фотографували оголену натурницю. Ту, що з проекту про відчуття. Того, що розповідав, як це – роздягатися перед камерою.У чому різниця, коли одяг знімає жінка і чоловік? Що почуває людина, роблячи це вперше? Алевтина своїми роботами розпочала ціле гендерне дослідження. Але тема жінки не єдина в її творчому космосі (хоча туфлі-зайчики, в яких мисткиня прийшла на зустріч наполегливо просять про окрему розмову).

title

Паралелі «Діалогів» торкнулися життя та смерті в Інтернеті, собак і навіть «живого» будинку. У якийсь момент атмосфера в галереї піднялась до такого градусу, що почало здаватись, ніби ми у Алевтини на кухні. Чи в майстерні. Адже там діалоги вдаються найкраще.P.S. «Діалоги» чекають вас. Як завжди, по вівторках в галереї. Як завжди, з теплими розмовами і теплим чаєм.

Теги:
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит