Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Декор за правилами та без

Декорування – це співзвуччя грамотної композиції, кольорознавства та ергономіки. Процес не закінчується роботою дизайнера-декоратора, а співіснує з простором протягом його життя. Це органічний цикл, де на зміну одним речам приходять інші.

title

Коли відправляти об'єкт на пенсію – річ суб'єктивна. Але, якщо диван удвічі старший за вас і плюється клубками пилу, з цим точно треба щось робити.

title
Декор як костюм: щоб гарно сидів, потрібно правильно скроїти. Не розрахуєш довжину рукава чи іншу деталь – і навіть дорогий матеріал не зарадить.
title

Якщо творите простір із нуля, почніть з палітри. У декораторів є негласна формула кольору: 60% поверхонь, включаючи текстиль і аксесуари, для основного; 30% – додаткового і 10% – акцентних елементів.

title

Щоб елементи гармонували, не обов'язково триматися одного тону. Шукайте гармонійні відтінки-пари, балансуючи між активними та спокійними елементами . Наприклад, розміщення поруч двох яскравих об'єктів може зіграти з вами злий жарт. Вони перетворяться на кольорових монстрів і з'їдатимуть однин одного.

title

Після візерункових штор та орнаментів очі шукатимуть відпочинку. Дайте їм нейтральний фрагмент – бежевий диван чи стіни в спокійному монохромі.

title

Контрастність предметів мистецтва – більше плюс, аніж мінус. Навіть якщо це роботи улюбленого художника чи скульптора, не захоплюйтесь і не заповнюйте ними весь простір. Багато крутих інтер'єрів – колажні. Вони поєднують живопис, скульптуру, поп-арт постери й навіть автентичну петриківку.

Важливо знайти "ті самі речі" і правильно скомбінувати їх. Спіткнутися можна навіть на банальній покупці картини, якщо не врахуєш функціональне призначення інтер'єру, висоту стелі, тип освітлення тощо.

title
title

У нашій майстерні ми часто сполучаємо старе з новим. Наприклад, кераміку в техніці раку та сучасний мінімалістичний стіл, на якому вона буде стояти. Такі предмети дозволяють стерти часові рамки й синтезувати культурні традиції.

title

Еко-тренд в дизайні поширюється і на декор. Використовуйте натуральні матеріали – глину, дерево, камінь. За своєю суттю вони нейтральні, тому будуть доречними в будь-якому просторі, як чорні футболки в гардеробі.

title
title
title

Оживити монохромні й ахроматичні інтер'єри допоможуть фактури та оздоблювальні матеріали. Глянцеві й матові поверхні, бетон і дерево, гладкий камінь та рельєфна штукатурка – шлях до візуального насиченого та унікального простору.

title

Світло в нашій майстерні – ціла філософія. Ми створюємо колекції власних світильників і щоразу намагаємося максимально наповнити будинок природним світлом. Тому наступне правило декору – полюбіть світло.

Система освітлення має бути комплексною і будуватись відповідно до завдань функціональної зони. Ми віримо, що простори, де єдиним джерелом світла є люстра посеред кімнати. як динозаври – вимираючий вид.

title
title
title

Якщо інтер'єру не вистачає "зросту", додати висоти можна за допомогою сильних вертикалей і низької фурнітури.

title
title
title
title

Декор вдихає у простір життя, роблячи вечори в колі близьких теплішими, читання книги – приємнішим, а навчання – легшим. Текстиль, скульптури, картини, вази, освітлення перетворюють зовнішній образ інтер'єру, а відтак – і наше сприйняття.

title

Головне – скажіть "ні" жертвам. Життя занадто коротке, щоб катувати себе незручним стільцем, тому що він гарний. "Красиво" і "функціонально" повинні існувати в гармонії.

title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит