Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

На чому сидіти: концептуальні стільці на iSaloni 2017

Із Франції, Іспанії, Данії, Китаю, Португалії та Нідерландів. Ми зібрали концептуальні стільці, представлені на Milan Design Week 2017, які розробили дизайнери з різних країн.

title

Стілець-вікно

Вікно – це не просто прямокутник на стіні. У проекті "Shadows in the Windows" італійський дизайнер Андреа Понті (Andrea Ponti) говорить, що кожне вікно ховає історії людей, які за ним живуть. Вони відпочивають, готують сніданки та вечері, прибирають, сплять, щоразу проектуючи власні контури й тіні на склі.

Вікно – це унікальний пейзаж. Із кадрів та силуетів, світла та відтінків, фактур та кольорів.

title

На створення колекції стільців дизайнера надихнули гонконзькі вікна та урбаністичні пейзажі, які вони відкривають. Виготовлені зі сталі предмети подібні між собою, бо складаються з квадратного каркасу та архетипічної форми стільця. 8 дизайнерських об’єктів – 8 сміливих графічних знаків.

title
Проект показує взаємини людини, меблів та ландшафту. Це метафора вікна з накладеною на нього тінню.
title

Стілець-намет

Насправді проект голландця Христіана Хейкупа (Christian Heikoop) має назву "Glissade", але зібрати стілець можна, як намет. Плаский предмет складається з 12 частин, серед яких вигнутий металевий стержень і прути різних форм.

Щоб зібрати конструкцію, не потрібні інструменти чи гвинти. Тільки руки. Метал кріпиться за шкіру, створюючи базовий каркас. Конструктивно просто і зрозуміло навіть дитині.

title
title
title

Стілець-трикутник

Будинок моди Hermès представив нову лінію предметів для дому. Один із центральних елементів – лаконічний бамбуковий табурет Karumi. Його розробив португальський архітектор Алвару Сіза (Alvaro Siza), а виготовили японські майстри.

Дизайнерський стілець особливий своєю вагою. Точніше її відсутністю. Це відбувається за рахунок того, що всередині бамбукові труби наповнили вуглецевим волокном.

title
title

Стілець-Еврика

Ні, його винайшов не Архімед, а данський дизайнер Тімо Спеллекен (Timo Spelleken).

Мінімалістичний "Еврика" (Heureka) – це стілець-пазл, який можна швидко скласти, коли гостей прийшло більше, ніж ви очікували. І головне – ніяких інструментів, гвинтів та клею.

Рама виготовлена з 8-міліметрового сталевого профілю, який сполучається з дерев’яними пластинами. Швидко зібрати – швидко розібрати і сховати в шафу.


title
title

Стілець-акула

Колекція іспанця Хайме Айона (Jaime Hayon) для Viccarbe тісно пов'язана з фізіогномікою та рухом акул. Спинки стільців м’яко вигинаються і нагадують плавники морських мешканців. Обтягнуті тканиною чи шкірою предмети встановлюють на тонкий металевий каркас – білий, синій, піщаний, чорний.

title
title

Стілець-кат

Для бренду Driade француз Філіпп Старк (Philippe Starck) розробив аскетичні меблі, основою яких стали знаряддя для катування часів іспанської інквізиції. Колекція називається "Torquemada", на честь відомого інквізитора Томаса де Торквемади, і складається зі стола та двох дерев'яних стільців.

title
title
title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит