Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Люди-книги: Аксель Вервордт

Аксель Вервордт – бельгійський дизайнер, декоратор, колекціонер антикварних речей, прибічник філософії вабі-сабі. Кожна з його книг – мистецтво, загорнене у паперову обкладинку. Ми зібрали найкращі арт-екземпляри для вашої домашньої бібліотеки.

title

"Натхнення вабі" ("Wabi Inspirations") – найгучніша і найобговорюваніша. Це книга-запрошення у світ вабі-сабі, у якій автор зібрав близькі по духу інтер'єри та предмети, об'єднавши їх категоріями простоти, природності, скромності. За допомогою візуальної мови Вервордт говорить про недосконалість речей і красу натуральних матеріалів – дерева, каменю, глини.

title

256 сторінок книги унікальнемісце, де стриманий швейцарський будинок сусідує з медитативним інтер'єром Японії. 14 просторів створив сам Вервордт у тандемі з архітектором Тацуро Мікі.

title

Родинний маєток у передмісті чи квартира у джунглях мегаполісу – автор не змінює собі та своїм світоглядним принципам. В основі більшості інтер'єрів – нейтральне "бетонне полотно". Смисловим центром виступають предмети – старовинний стіл XIX століття, японська кераміка раку чи навіть екзотичний зріз дерева, прикріплений до стіни. Дивувати стало звичкою Вервордта. Кожен раз гість простору перетворюється на дослідника унікального за сутністю об'єкта.

title
Вервордт звільняє простір від візуального шуму, даючи можливість предмету розкритись і розповісти власну історію.​
title

Предмети інтер’єру єднає природне начало. Автор тяжіє до природних відтінків, простих форм, природного світла. Текстури навіть на фотографіях виглядають настільки живо, що з’являється бажання до них доторкнутись.

title

Плинний час – те, до чого Вервордт по-особливому уважний. У передмові до "Wabi Inspirations" він визначає вабі як позачасову категорію – без минулого, теперішнього чи майбутнього. Вабі – це момент, який стає вічністю.

Вабі – момент, який стає вічністю.​
title

Інтер'єри, зібрані у книгах Вервордта, виглядають так, ніби в них прожило не одне покоління. Автор цінує історію предмета, стверджуючи, що нічого так швидко не виходить із моди, як мода.

title
Нічого так швидко не виходить із моди, як мода.​
title

"Wabi Inspirations" породжують ряд культурних асоціацій. Сторінка за сторінкою змінюються країни, настрої, часи. Книга – не для тих, хто шукає інструкцію «Як зробити вабі-сабі у себе вдома». Це арт-об'єкт, мета якого – показати простори у стилі вабі-сабі і навчити розуміти їх мислення.

title

Якщо у вас настрій для спонтанних діалогів та філософських роздумів – ідіть у книжковий за «Story of a Style». У виданні автор розмірковує про природу речей, торкається проблеми пустоти в просторі. Свою філософію, що лежить в основі життя та творчості, він описує за допомогою фламандського терміну «volledig» – «повнота порожнечі». Автор сприймає пустоту як простір, обрамлений у відчуття, та енергію минулого як місце, що розкриває сутність.

title

Також ви можете посидіти за столом вдома у Вервордтів (книга "At Home with May and Axel Vervoordt") чи пізнати, на чому тримається інтер'єрний дизайн,у виданні "Життя зі світлом" ("Living with Light"). На якій книзі ваш вибір не зупинився б, кожна з них – зразок смаку, як у дизайні, так і в житті.

закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит