Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

7 відчайдух та 1 галерея

Намасте! Ця історія про людей, які не здаються. Вони не лишили спроби знайти примарну вулицю Щорса (яка перетворилася на Коновальця) і дійшли до нас в галерею. Ця історія про людей, для яких ми створюємо прекрасні світильники, піали, стільці, щоб зробити їх будинки й офіси затишними, заповнити натхненням і творчістю. Ця історія про людей, які роблять галерею ЖИВОЮ. Сміються, слухають годинами наші розповіді, діляться своїми. А після того, як вони пішли, ми ще довго збираємо посмішки зі стін і стелі. Ця історія про людей, завдяки яким ми ніколи не п'ємо чай наодинці, а вранці заходимо в маркет по цукор та печиво. Ця історія про Вас і для Вас, наші гості. Ми завжди дивуємося з того, наскільки Ви різні! Але ми всіх любимо, тому вирішили написати Ваші портрети.
title

«Творчаки»

Художники в потертих кедах, зі слідами фарби на зап'ясті. Поети й письменники, завдяки яким ти вже не говориш «бірюзовий світильник», а вправно жонглюєш прикметниками. Дизайнери, які від емоцій не можуть мовити ні слова. Гончарі, що люблять вгадувати техніки виготовлення кераміки. Філософи, які дивляться на тебе світлими очима, і після розмови з ними ти завжди дивуєшся, як швидко пройшов час.

title

Мистецтвознавці та критики

Інтелігентні й освічені (всередині кожного – ціла бібліотека!). З ними починаєш стежити за власною вимовою, розставляючи в повітрі пунктуаційні знаки. Не думайте, що ці строгі дяді-тьоті прийшли шукати 1000 недоліків вашої галереї. Вони дають цінні поради, до яких потрібно дослухатись. Адже, по суті, ви займаєтеся однією справою – удобрюєте естетичний ґрунт.

title
title

Студенти

Найвідважніші із. Саме вони підписані на всі наші сторінки в соцмережах. Вони переглянули ВСІ відео на нашому YouTube-каналі й перечитали статті в блозі. Найчастіше перед візитом галереї навіть здійснили «хрестовий похід» по відкритих об'єктах «Sergey Makhno Architects». Тож у гості студенти приходять зі списком питань «амазонської» довжини (що не може не радувати!). А ми що, ми любимо відповідати, показувати, розтлумачувати. Відкриємо секрет, це студенти надихнули нас на створення блоку лекцій про архітектуру й дизайн, над якими ми зараз працюємо.

title

Двоє

Закохані й прекрасні. Хтось тільки починає довгий шлях під назвою «тепер будемо жити разом». Деякі вже прожили півжиття і прийшли за люстрою, картиною чи іншим декором для дому. Ми завжди розчулюємось, коли заходять парочки, і намагаємося підібрати річ, яка ідеально доповнить сімейний інтер'єр.

title

Люди, яким наша архітектурна майстерня зробила інтер'єр ще 1000 років тому

Ви зустрічали на вулиці старого друга? Такого «свого» (хоч не бачилися дуже давно!)… Із яким ви будували замки в дитинстві, залишалися чергувати в школі, писали шпори на історію в університеті... Коли в галерею заходять наші клієнти, ми переживаємо схоже відчуття.

title
title

Люди в костюмах

Впевнені в собі, у білосніжних сорочках і піджаках без єдиної складочки (ніби вони цілу ніч тільки тим займались, що прасували їх). У них божевільні графіки й нотатки в щоденнику навіть на полях. Ці люди, як ніхто інший, усвідомлюють цінність речей, які нас оточують. Тому вони знаходять вільну хвилину, аби відвідати нас і придбати щось для свого дому, офісу, ресторану, бару й інших слів, що закінчуються на -у.

title

Лампа-мени

Категорія поза списком. Люди, які друзі Джемми, яка лампа, яка живе в інтер'єрі. Але давайте по порядку. У 99% відвідувачів галереї є смартфони / камери/ інші пристрої, щоб робити знімки. Коли наша лампа-Джемма зустрічається з ґаджетами, відбувається магічна річ, подібна появі джина з пляшки. Люди залазять всередину лампи, щоб зробити фото «не як у всіх». Це дуже потішно з боку. І ми навіть збираємо колаж із таких фотографій.

Ця стаття не закінчується. Ми обов'язково напишемо продовження (а може навіть продовження продовження, хто знає). І розповімо про інших друзів галереї.

А поки – усім добра й величезне СПАСИБІ.
Теги:
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит