Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

2021: тренди у дизайні та архітектурі

Цього року ми всі зрозуміли одну річ — життя ніколи не буде таким, як раніше. І наші будинки теж. Ділимося з вами своїми думками про те, яким буде наступний рік у дизайні й архітектурі.

Тренд 1: автономний будинок з власною грядкою, садком та офісом

Городи на балконах, розумні квіткові горщики, автономні домашні ферми, підземні плантації — зелень стає незамінною частиною кожного будинку. Тут, звісно, потрібне додаткове оснащення: штучне фітоактивне освітлення, схема водопостачання, фільтрація повітря й удобрення ґрунту, та чого тільки не зробиш заради свіжого помідорчика.

title
title

Кабінет же тепер буде обов’язковим для кожного члена сім’ї. Якщо вже й працювати з дому, то в призначеній для цього кімнаті, а не за обіднім столом.

title
title

Тренд 2: накопичення і доступність технологій

Віддаємо перевагу важливим речам — усю рутину залишаємо на машини. Якщо зараз систему «Розумний дім» можуть дозволити собі не всі, то сучасні технології стануть доступнішими та будуть покривати більшість домашніх обов’язків.

title

Тренд 3: кризова архітектура, що реагує миттєво

Тренд, який зароджується вже зараз. Кризова архітектура замінить адаптивну, яка реагує на світові зміни поступово. Чудовий приклад — 600 тисяч носилок, які стали огорожами у Лондоні після Другої світової війни.

title

Тренд 4: зміна форми власності житла (класична оренда, спільне користування житлом, тимчасовий обмін житлом, комунальне житло)

Зараз це може звучати досить незвично, але шерити житло — зручно та досить вигідно. Придбати будинок на дві сім’ї й жити в ньому по черзі. Або ж викупити землю для декількох родин та побудувати своє мінімістечко. Шеринг землі та нерухомості — наше майбутнє.

title

Тренд 5: новий погляд на екологічність

Те, що екологічно для людини, — не завжди екологічно для планети. Безпечні паперові пакети насправді приносять більше шкоди планеті, ніж пластикові. Ми прогнозуємо, що на заміну полімерам прийдуть «екомери» — штучні речовини, безпечні для обох: людини та планети.

title

Тренд 6: функціональний мінімалізм

Залишається незмінним вже декілька років. Сюди ж можна додати японський мінімалізм. Базові зносостійкі, практичні та прості речі завжди будуть у моді. Функція диктує зовнішній вигляд предметів та інтер’єру загалом.

title
Axel Vervoordt

Тренд 7: самовираження через декор і мистецтво

На фоні мінімалізму людина захоче проявити свій внутрішній світ — за допомогою сучасного мистецтва, бабусиної вази або килима з барахолки. Мистецтво відповідатиме за персональний акцент інтер’єру.

title

Тренд 8: кастомність

Привіт, «гаражний» американський стиль 80-х років. На зміну італійському серійному дизайну та китайському масовому приходить кастомність — неідеальні предмети, виготовлені вручну та в єдиному екземплярі.

title

Тренд 9: локальність

У твоєму домі — український предметний дизайн, на стінах — глина, як вдома у бабусі, а на тобі — одяг локальних дизайнерів. Це твоя ідентифікація роду, історії, культури та традицій місця, в якому ти народився. І це хороший привід пишатися.

title
title

Тренд 10: зміна організації міст

Міста перевантажені машинами, бізнес-центрами, людьми. Суспільство намагатиметься вирішити цю проблему різними шляхами, в тому числі перенесенням інфраструктури за межі великих міст. Компанії будуть перевозити свої офіси в містечка біля мегаполісів, тим самим розподіляючи навантаження на центр міста.

title
Faulkner Architects
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит