background
0%
Звук: вимкнено
image
Архітектура

FATHER'S HOUSE

Будинок з ліній

Прокрутіть вниз

Тип

приватний будинок

Локація

Київ,
Україна

Площа

490 кв.м

Рік

2017

Є місце, яке ми завжди будемо пам’ятати.

Місце, звідки походять найкращі дитячі спогади. Це твоє перше гніздечко – батьківська хата.

В Україні ми називаємо її “батьківською хатою”, яка є більше, ніж місцем, це відчуття первинної безпеки та комфорту. Ось вона, мінімалістична і чесна до кісток – “Батьківська хата”.

Планування

Спальня + гостьова + 2 дитячі + винна кімната. Все, що бажає клієнт. Простір дозволяє спроектувати достатню кількість спалень, винну кімнату, зону сімейного сніданку (кухню), зону сімейної їдальні (вітальню), а також галерею вздовж усього будинку.

Батько дому

Батько дому
Він - Сергій Махно.
Батько трьох синів: Івана, Тадао та Хікару. І батько бюро MAKHNO Studio
Ця людина живе своєю ідеологією і має свій стиль, стиль MAKHNO Studio. Початкове завдання для будівлі звучало як "Я хочу будинок з ліній".

Вуличний простір

Вуличний простір використано для численних відкритих терас. Сад каменів "захований" за круглим отвором у стіні. Басейн з шезлонгами "захований" за прямокутною аркою. А ось головний вхід дійсно прихований від дороги величезною плитою. Така велика кількість стін - це теж архітектурно-дизайнерське рішення. Вони є духом батька - того, хто піклується, захищає і дарує спокій. Стіни захищають творчий, тендітний, інтимний дух сім'ї та панорамно відкривають її на пейзаж прибережного світу.

Між рядків

Отримати максимум з мінімуму базових матеріалів - бетону, скла і фальцевого даху - можливо завдяки грамотному підходу до композиції, суворому нагляду за проектом і успішному діалогу між замовником і головним архітектором. Досвід професіоналів, відповідальних за цей проект, став у нагоді цьому будинку і його власнику.

image image

обговорити
спільний проєкт

Залишити запит
Залишити запит

Нагороди та публикації (3)

Планування

image

FATHER'S HOUSE

Спальня + гостьова + 2 дитячі + винна кімната. Все, що бажає клієнт. Простір дозволяє спроектувати достатню кількість спалень, винну кімнату, зону сімейного сніданку (кухню), зону сімейної їдальні (вітальню), а також галерею вздовж усього будинку. Щоб підкреслити особливості галереї, архітектори побудували її на п’єдесталі – стелю в приміщенні зробили вищою, ніж в основній будівлі. Таке дизайнерське рішення зумовлене ще й тим, що колекція заповітних картин підвішена ближче до освітлення. Його втілює стрічкове вікно, яке має ширину 450 см, і тягнеться вздовж всієї галереї. Воно вірно служить кожному експонату. Як батько, який вірно служить своїй родині.

Батько дому

image

FATHERS HOUSE

Батько дому

Він – Сергій Махно.
Батько трьох синів: Івана, Тадао та Хікару. І батько бюро Sergey Makhno Architects.

Ця людина живе своєю ідеологією і має свій стиль, стиль Sergey Makhno Architects. Початкове завдання для будівлі звучало як “Я хочу будинок з ліній”.

Дружина Сергія Влада повністю довіряє чоловікові. Вони думають і говорять в унісон, відчувають і бачать своє сімейне гніздечко саме таким. Незважаючи на те, що будинок здається блідим, холодним і непримітним, батьки сім’ї Махно знають, що їхні сини привнесуть свої почуття і “фарби”. Адже ім’я кожного має унікальне, індивідуальне значення. Іван оберігатиме його, збагачуватиме дім красою та величчю. Хікару змусить його сяяти. Тадао зміцнить надійність будинку, щоб у ньому могли жити десятки поколінь роду Махно.

Вуличний простір

image

FATHER'S HOUSE

Вуличний простір використано для численних відкритих терас. Сад каменів “захований” за круглим отвором у стіні. Басейн з шезлонгами “захований” за прямокутною аркою. А ось головний вхід дійсно прихований від дороги величезною плитою. Така велика кількість стін – це теж архітектурно-дизайнерське рішення. Вони є духом батька – того, хто піклується, захищає і дарує спокій. Стіни захищають творчий, тендітний, інтимний дух сім’ї та панорамно відкривають її на пейзаж прибережного світу.

Олександр Ковпак, головний архітектор FATHER’S HOUSE , додає:
“Ми дали стрічковому вікну помічника – це величезне вікно з іншого боку будинку. Природа є співавтором цього унікального витвору мистецтва. Адже центр виставки живе своїм життям чотири рази на рік, він змінюється і ніколи не повторюється. Пори року малюють свій власний шедевр, який облагороджує рама нашого вікна”.

Між рядків

image

FATHER'S HOUSE

Отримати максимум з мінімуму базових матеріалів – бетону, скла і фальцевого даху – можливо завдяки грамотному підходу до композиції, суворому нагляду за проектом і успішному діалогу між замовником і головним архітектором. Досвід професіоналів, відповідальних за цей проект, став у нагоді цьому будинку і його власнику.

З нестандартних рішень для пересічних мешканців приміських районів Києва, втілених у цьому будинку, – це галерея, ця сполучна лінія, що тягнеться від входу до берега озера. Ні, навіть перетинає межу берега, нависаючи над водною гладінню. Отже, входячи в двері будинку, ти занурюєшся в Арт-річку, пливеш за її течією, а потім раптом з’єднуєшся з природною водоймою. Чарівно, чи не так?

Drag