Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Sergey Makhno Architects перемогли на міжнародному конкурсі дизайну

автор: Daria Sushko

PR Manager

Проекти «Квартира вабі-сабі» та «Офіс Sergey Makhno Architects» були визнані кращими у категоріях «Дизайн інтер’єру» та «Інтер’єр офісу». 26 жовтня в Лондоні студію офіційно відзначать нагородою European Property Awards та оголосять рівень нагороди.

title
title

International Property Awards є одним із найвідоміших галузевих призів, який присуджується вже 26-ий рік поспіль. Оцінює роботи незалежна група з 70 фахівців у сфері дизайну та архітектури. Головними критеріями є дизайн, якість, інноваційність, оригінальність. Суддівську панель очолюють Лорд Кейтнес, Лорд Бест, Граф Ліверпуля та Лорд Турсо – члени палати лордів у парламенті Великобританії.

«Для нашої студії це вже третя міжнародна нагорода цього року. Ми стали кращими в предметному дизайні, здобувши два Red Dot Design Award. Тепер – у дизайні інтер’єрів. Наступна – архітектура», – говорить Сергій Махно, засновник і керівник студії Sergey Makhno Architects.

title

Двоповерхові апартаменти з терасою – це інтер'єр протилежностей, у якому автентичні техніки поєднали з сучасними технологіями. Стіни оформили глиною в техніці, яку використовували ще в хатах-мазанках, а стелю декорували грубими дерев'яними балками.

«Мені подобається поєднувати непоєднуване. Знаходити незвичайне у буденних речах. Як каже моя дружина, все, чого боялися наші клієнти, ми втілили у себе вдома», – зазначає Сергій Махно.

title
title
title
title

Більше фото за посиланням.Офіс студії Sergey Makhno Architects побудували в 2014 році. Нетипова комбінація лофту та еклектики дозволила створити домашній, наповнений творчістю простір.

В оформленні використані близькі "по духу" студії матеріали: бетон, камінь, скло, мідь, латунь, бронза.

Арт — невід’ємна частина простору, і гості часто говорять, що офіс студії — це міні-галерея. Тут присутні роботи Олега Тістола, Сергія Радька, Юрія Мусатова, Дмитра Грека, Зої Орлової. Один із головних експонатів — бронзова статуя “Дощ” Назара Білика. Сергій Махно захоплюється керамікою, тому в його кабінеті — унікальна колекція статуеток та посуду. А також — авторські світильники, які студія розробляє та виготовляє самостійно.

title
title
title

Освітлення, температуру та звук співробітники регулюють за допомогою системи «розумний дім». В офісі є зручна кухня, душова, зона для гостей. Для зустрічей і презентацій передбачена кімната для переговорів, вхід в яку відкривають триметрові мідні двері Oikos. Книжковий фонд майстерні налічує понад тисячу книг про архітектуру і дизайн.

title

Більше фото за посиланням.

закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит