Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Ті, що обрали ліс

автор: Mariya Fedko

PR Specialist

Одвічне питання — гори чи море? Сьогодні ми будемо адвокатами гострокутних хребтів і струнких сосон. Підібрали топ-7 будинків у лісі: будувати можна так, щоб не вирубувати гектари лісу. І совість чиста, і зайнятися завжди буде чим. Досліджуйте гірські стежини або ж цілий день розглядайте верхівки сосон — ліс просить вас зробити лише одне — розслабитися і відпустити все буденне.

Спойлер: один із будинків можна придбати.

Treehotel або дитячі мрії живуть тут

На старт, увага, ви на борту «Treehotel». Сімейна пара Jonsson-Lindvall вже мала власний готель у рідному місті, але після випадкової зустрічі з відомими скандинавськими архітекторами вирішили побудувати готель на деревах просто для того, щоб дорослі частіше могли відчувати себе дітьми. Цей Treehotel розташувався в сосновому лісі біля річки Луле в селищі Харадс, що на півночі Швеції. Серед струнких сосон тут можна натрапити на тарілку НЛО, кабіну космонавта, будиночок гномів та пташине гніздо — вибирайте, що вам більше до вподоби.

title
title
title
Архітекторами виступили Inrednin Gsgruppen, Snøhetta, Tham + Videgård Arkitekter, SandellSandberg, Cyrén & Cyrén, Inrednin Gsgruppen, Rintala Eggertsson Architects.

В інтер'єрі використали лише екологічно чисті матеріали, а будівельні технології обиралися з огляду на те, щоб мати найменший вплив на екологію. Навіть каналізаційної системи немає — вміст туалетів спалюється при температурі 600 градусів.

title

Зараз опинитися в номері на двох у скляному будинку коштує 460 євро за добу. Але красою лісу не обмежились, розваги тут пропонують на будь-який смак. У комплексі є ресторан, сауна та джакузі, йога, рафтинг, походи, тур по самому готелю. Можна навіть відправитися на пошуки лосів або сфотографувати північне сяйво.

title
title
title
Фото: Nick Hufton

Mill Valley Cabins або місце, куди тікати

2010

Американські архітектори Feldman Architecture спроектували цей дует будинків-кабін для вже існуючого каліфорнійського будинку, аби у господаря було місце для творчості та усамітнення.

title
title
title

У верхній кабіні-майстерні він буде малювати, в нижній — займатися йогою та медитувати. На даху нижньої — сад. Тому дивлячись із вікон верхньої частини, нижню будівлю помічаєш не одразу — суцільний ліс. Та й взагалі усвідомити, що під живими рослинами розташувався будинок не архітекторському оку важкувато.
Цього і прагнули власники — бути в гармонії з лісом, не порушивши його цілісності.

title
title
title
Фото: Joe Fletcher

The Friesen Wong House або будинок зі скелі

2014

Перед архітекторами із D’Arcy Jones Architects була нелегка задача. У стінах цього будинку подружня пара медиків із відділення швидкої допомоги мали забути про все після тяжкого робочого дня.

title
title

Дім ідеально вписався у місцевий пейзаж. Він гармонійно поєднався з лісом — споруда ніби сама є і деревом, і продовженням скелі, на якій розташувалася. Бетонний каркас оздобили обпаленими ялиновими дошками та сталевими листами.

Жодних сирен, ніякого поспіху.

title
Фото: Undine Prohl + Martin Tessler

MG2 House або повторюючи лінії

2015

Цю резиденцію площею 830 квадратних метрів збудували в Канаді архітектори Alain Carle Architecte, надихнувшись природним ландшафтом і сільськими традиціями.

title
title

Пологий схил ділянки ніби сам спроектував будівлю саме такої незвичної форми. Вона складається з чотирьох корпусів, а центральна частина просвічується як на долоні, впускаючи в середину максимальну кількість денного світла та природи.

title
title

Незважаючи на те, що архітектори вирішили роз’єднати всі частини будинку, його цілісність не постраждала, а навпаки — надала будинку особливої гармонії з природним ландшафтом. І максимальна лаконічність в матеріалах: лише дерево та сталь.

title
title
Фото: James Brittain

Будинки майбутнього в Італійському лісі

2018

Міланська студія Peter Pichler Architecture розробила концепцію екологічно чистих домівок на деревах в Італійських Доломітових Альпах.

title

Самі архітектори кажуть, що проект задуманий як форма туризму «slow down», в якій пріоритетом є інтеграція архітектури в природу. Вони вважають, що майбутнє туризму безпосередньо пов’язане зі стосунками людини і природи.

title
title
Візуалізація: Peter Pichler Architecture

Мамо, купи Planchonella House

2014

Цей дім виріс у тропічних лісах Австралії. Був спроектований архітектором Jesse Bennett разом з дружиною Anne-Marie Campagnolo. Вони хотіли створити надихаюче та радісне місце для своєї сім’ї, де б вони могли жити в природі.

title
title

Так з’явилися 240 квадратних метрів гарного настрою та домашнього затишку. Тільки плани змінилися, а будинок залишився. Тепер його можна купити, ціна стартує від 4 млн доларів.

title
title
title
Фото: Sean Fennessy

Forest House або усім бетон!

2018

Архітектурне бюро Besonías Almeida Arquitectos зробили те, що ми так сильно любимо. Весь будинок та меблі, окрім диванів та стільців, тут виконані із бетону.


title
title

Територія густо поросла акаціями, соснами та іншими деревами — ландшафт заспокійливий і водночас вражаючий. Складність будівництва полягала в тому, що ця ділянка знаходиться на гірській місцевості, тому архітектори запропонували спроектувати будинок з трьох модулів, розміщених на різних рівнях.

Така ступінчаста конструкція не тільки дозволила вирішити проблему з перепадом висот, але і створила унікальний візуальний вигляд споруди.

title
title
Фото: Federico Kulekdjian
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит