Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO POLTAVA
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Pet-friendly: Якщо не літак, то дім

автор: Lina Kulyk

Chief Copywriter

Котам теж буває боляче. І тоді, коли на борт літака не пропускають, і тоді, коли на клавіатурі не можна полежати. Що ми можемо зробити? Любити, раз. Адаптувати дім для комфортного проживання улюбленця, два. Любити ще дужче, три.

Як любити-леліти ви і самі знаєте.

А от як правильно організувати свій дім, ми вам зараз розповімо.

Про ремонт

Почніть готувати дім до котячих пригод ще на етапі ремонту. Дизайнери Sergey Makhno Architects особливо радять звернути увагу на планування ванної кімнати та кухні — саме там будуть знаходитися лотки та миски з їжею-водою відповідно, — що більше простору, то краще. Також варто відмовитися від шкіряного дивану, бо, як правило, саме він стає головною дряпкою всіх котів. І, звісно, штори. Будьте готові до того, що вони стануть Еверестом, який ваші улюбленці будуть наполегливо підкорювати.

title

Про інтровертів

Коти — інтроверти. Так, вони можуть бути дружелюбними та компанійськими, але їм обов’язково треба мати своє місце, де вони можуть побути наодинці з собою. Якщо ви не потурбуєтеся про те, щоб дати їм це місце, вони довго не чекатимуть та виберуть його самі. Є велика вірогідність, що вам не сподобається їхній вибір. Зазвичай, коти люблять спати у теплих місцях, що височіють над підлогою, звідки можна легко спостерігати за обстановкою в домі.

Тому.

Перед тим, як ставити будиночок для кота, краще поспостерігати за ним та визначити його улюблену висоту — там і поставити будиночок. Так само працює і дряпка — подивіться, де він любить точити кігтики і розмістіть її там. Ідеально — встановити в будинку кілька місць для котячого відпочинку: будиночок, лежанку та багаторівневу площадку.

Підказка для естетів.

У онлайн-медіа Dezeen про дім і дизайн є чудова стаття про 11 найкращих кото-будиночків з усього світу. Не знаємо як коти, але ви точно будете у захваті.

title

Про мисливців

Коти хочуть гратися. Не будемо забувати, що по своїй природі вони — мисливці, тому їм властиво багато рухатися. Про цю властивість часто забувають, а потім дивуються, чого це кіт знищує їхню квартиру. Дарма. Коти — це ті домашні улюбленці, які не будуть чекати, поки власник візьме їх на прогулянку — вони біологічно не пристосовані терпіти, тому починають свої метання по будинку відразу ж і якомога енергійніше.

Тому.

У квартирі мають бути спеціальні полиці, гамаки, міцні дряпки та навіть бігове колесо, щоб коти могли виплеснути свої гормональні приливи. І коти будуть задоволені, і дім буде цілий.

title

Про любителів заглядати у вікна

Якщо у вікні замиготів метелик чи пташка, можна стати свідком того, як ваш кіт летить у вікно.

Тому.

Забудьте про відчинені вікна. Пам’ятайте, якщо вашого кота не взяли на борт літака, бо він надто пухкенький, то звичайна москітна сітка не допоможе — треба встановити спеціальну міцну сітку, яка не дозволить вашому улюбленцю полетіти разом з ключем качок.

title

Про миски, лотки та інші радості

Підготуйте для свого кота дві миски: для корму та води. Якщо головна їжа вашого улюбленця — сухий корм, тоді миска для води має бути більшою, ніж для їжі, тому що кіт буде пити значно більше. Якщо у вас кілька улюбленців, можна придбати автоматичні кормушки та поїлки.

Організуйте лоток — місце, куди ваш домашній улюбленець буде ходити в туалет. Є лотки закритого та відкритого типу, з наповнювачем та сіткові. Щоб зрозуміти який кращий — треба знову вмикати детективів та спостерігати за поведінкою кото-киць.

title

Про любов

Design Milk, один з найкращих онлайн-медіа з дизайну інтер’єру зробив добірку різдвяних подарунків для ваших домашніх улюбленців. Серед них: повстяна печера, рожеве ліжечко, корзина, підставки для їжі та багато іншого.

Пам’ятайте, неможливість подорожувати для кота не так важлива, як комфорт вдома. Коли у домашнього улюбленця є свій набір кото-меблів, то завдання нищити ваші меблі вже не буде стояти на порядку денному.

Любов — це турбота.

title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит