Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

#makhno_architour: ТОП-5 сучасних будівель Гонконгу

Що ми знаємо про Гонконг окрім того, що він є четвертим за величиною густонаселеним регіоном в світі, тут найбільша кількість хмарочосів у світі та один з найвищих рівнів тривалості життя в світі? Що ж, тут точно занадто багато фрази «найбільше в світі».

Поліна Волкова, наш дизайнер інтер'єрів, мала можливість відвідати Гонконг. Поліна закохалася в це місто, і тепер вона хоче поділитися з вами 5 сучасними будівлями Гонконгу, які вразили її найбільше.

title

1. Уряд Спеціального адміністративного району Гонконгу від Rocco Design Architects (Китай)

Штаб-квартира уряду розташована в історичному місці парку Тамар, колишньому військово-морському порту. Він об'єднує 3 основних об'єкта: урядові установи САРГ, офіс виконавчого керівника і комплекс Законодавчої ради. Дизайн відображає єдину композицію, в той час як кожен об'єкт зберігає свою індивідуальність.

title
title
title
Фото: ArchDaily

2. Гонконгський інститут дизайну від CAAU (Франція)

Цей проект є ідеальним рішенням для освітніх потреб Інституту дизайну — він екологічний, сміливий, амбітний і відкритий для публіки. Завдяки бетону, склу і сталі його архітектура спонукає розмірковувати про контрастні ідеї і поєднання: інтроверсія і екстраверсія, стриманість і показовість, ексклюзивність і доступність, класика та експерименти.

title
title
title
Фото: Dezeen, CAAU

3. Готель Morpheus від Zaha Hadid Architects (Великобританія)

На першому поверсі готель з'єднаний з триповерховим комплексом City of Dreams. Він включає в себе 770 номерів і вілл, навіть конференц-зали, ресторани, спа-салони і басейн на даху. Плавні архітектурні форми виконані в найкращих традиціях китайського нефритового вирізання. Дизайн об’єднує громадські простори та номери в цілісну інноваційну технічну та формальну одиницю.

title
title
title
title
Фото: Zaha Hadid Architects, Поліна Волкова

4. Готель Murray від Foster + Partners (Великобританія)

Побудована в 1969 році будівля використовувалася як урядова штаб-квартира, але зараз в ній розміщено 336 розкішних номерів, бар на даху, ресторани і різні приміщення для проведення заходів. Дизайн готелю Murray створює діалог між старим і новим, надаючи будівлі новий задум з унікальним характером, вкладеним в фасад споруди.

title
title
Фото: Поліна Волкова

5. Центр спадщини і мистецтва Tai Kwun від Herzog & de Meuron (Швейцарія)

Herzog & de Meuron перетворили колишній поліцейський відділок з в'язницею в культурний центр Tai Kwun — найбільший проект по збереженню спадщини в Гонконзі. Це все ще зовсім новий підхід до архітектури, так як найчастіше старі будівлі і цілі квартали зносяться і на їх місці створюються нові.

title
title
title
title
title
Фото: ArchDaily, Поліна Волкова

Пізнавайте світ сучасної архітектури з #makhno_architour. Наступні міста будуть зовсім скоро!

закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит