Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO POLTAVA
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Говорять тренди 2020

автор: Mariya Fedko

PR Specialist

Новий рік — нові бажання. Якщо раніше нам хотілося яскравого, дивного, нонстопного шоу, то тепер душа потребує рідного затишку та чогось «простого». Замість чергової відпустки — батьківський дім, де приголублять і буде тепло. Робота, відрядження, терміново-негайні справи, затори і щоденний стрес — після таких каруселей хочеться спокою. А спокій будемо шукати вдома. Люди починають слухати себе, свої бажання та потреби. Емоції нарешті повертаються додому.

Вабі-сабі, custom design, екологічність, без якої вже нікуди, та порожнеча — тут і зараз говорять тренди 2020 в дизайні інтер’єру. Дизайн, який для душі, гармонії та любові.

​Вабі-сабі

Було, є і буде. Актуально вчора, актуально зараз, і буде актуальним через рік. Те, що ще не для всіх зрозуміле, але однозначно притягує. Про красу, душу, неминучість і простоту. Це не чітка математика, яку можна вивчити за формулами. Не одне визначення, та й не визначення взагалі. Вабі-сабі — це те, що відчувають серцем. Те, що нам належить відчути.

title
title
NORM ARCHITECTS

Пусті інтер’єри

Назвемо це грою контрастів. Якщо одні хочуть прокидатися і засинати з артом у просторі, наповнюючи свій дім найрізноманітнішими речами з усього світу, інші відходять від тотального заповнення і шукають затишок в порожнечі. Потік інформації з кожним роком набирає швидкість, тому не дивно, що білі стіни, мінімум деталей та багато повітря стануть порятунком у 2020.

title
«В тенденціях 2020-го року я бачу порожні інтер'єри. Рівні диван-ліжко-чашка-виделка і максимальна простота. Одні люди вибирають повне наповнення простору деталями. Інші ж тікають від предметів», — каже Сергій Махно.
title

Custom design

Люди біжать від усього, і від масовості в першу чергу. Але те, що є у всіх — є у всіх. Custom design — це релігія створення унікального однією людиною для іншої. Такого самого більше ніколи і ні в кого не буде. Наступні спроби повторити оригінальний дизайн будуть насправді створенням чогось абсолютно нового. Custom design — це сукня, зшита за вашими мірками та згідно ваших побажань. Це набір посуду для вашої кухні. Це дім, створений щоб там жили ви. І ніхто інший.

title

Поєднання

Історія з custom design підходить не всім, але ж хто говорив, що це єдиний шлях? Формула «того самого» дизайну досить проста: купити торшер в IKEA, старий диван можна знайти на барахолці, забігти до Zara Home за новою вазою, забрати подушки з батьківського дому і вишенькою на торті буде легенда предметного дизайну. Ось і все. Таке міксування буде і не дороге, і індивідуальність господаря залишиться. Міксувати ж можуть всі.

title
Nathan Lindberg Design

Нова природність

Pесайклінг, апсайклінг, біорозкладні світильники, стіл з океанічного сміття, кухня з переробленого пластику — все це було, є і це класно, це необхідно. З питань порятунку світу тягнути вже нема куди, як і сподіватися на наступне покоління. Мінімізувати свій вплив на природу можемо тільки ми та вже зараз. І скільки б разів це не обговорювалося, ми все ще стоїмо на місці, хоча повинні були б рухатися в напрямку, якого потребують проблеми. І стосується це не тільки власноруч зроблених торбинок замість пластикових пакетів. Зараз головним завданням дизайну є пошук нових природних матеріалів. Матеріали, такі як глина, бетон, метал, солома, які будуть рятувати нашу планету та зменшувати викиди токсинів в атмосферу.

title

Сучасний український дизайн

Про українські традиції, про мінімалізм, про історію українського народу, про його майбутнє, про матеріали, про сім’ю. Це — сучасний український дизайн, який вже на шляху до свого місця на світовій арені. Він настільки швидко закохує в себе, що опинився в трендах на наступне десятиліття від світового трендсетера архітектури Dezeen.

title
«Україна — це країна з великою історією, яка завзято підтримує свої національні традиції гончарства, музичних інструментів та виробів з дерева, використовуючи при їх створенні техніки та процеси 400-річної давнини. І попри сьогоднішнє політичне становище, саме ця рішуче, самостійно сформована автентичність українців відзначається як та, за якою слід спостерігати».
title
title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит