Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Зелений – новий чорний

Щороку Інститут кольору Pantone складає палітру з 10 трендових відтінків і оголошує головний колір року, який стане хлібом-сіллю в дизайні. Бо зустрічатиме на кожній обкладинці, в кожному лукбуці та інтер'єрі.

2016-ий спробував зруйнувати стереотип про гендерно забарвлені кольори. Всупереч традиції обирати один колір року, фахівці Pantone оголосили відразу два відтінки – Рожевий кварц (Rose Quartz) та Безтурботність (Serenity). Дівчата перестали боятись рожевих помад, а комбінації пастельно-блакитного прижились не лише у "хлопчачих" спальнях, а й кухнях та вітальнях.

title

2017-ий приготував спаржу, броколі, оливки та лимони. Кольором року став жовто-зелений Greenery – енергійний відтінок, що символізує зв'язок з природою. Складно знайти щось більш природне і натуральне в кольорі. Він, як ковток свіжого повітря, повний ідей та натхнення.

title

За словами Лeатрис Ейсман, виконавчого директора Pantone, колір відповідає регенерації, оновленню та оживленню. Щовесни починається новий цикл, із-під землі з’являються нові паростки. Це те, чого з нетерпінням чекаєш. І хоча колір асоціюється з живою природою, він тісно пов'язаний із технологією, інновацією та сучасністю.

title

У Японії існує концепція лісових ванн. Відповідно до неї найдієвіший спосіб прийти в себе після стресу – прогулятися по лісу. Знайти ліс посеред мегаполісу – надзавдання, але можна збудувати його навколо себе. Зелені речі додадуть сили, допоможуть відновитися і наблизять до природи.

title
Науковці вважають зелений колір комфортним для очей, оскільки він представляє природну палітру. Це не значить, що в інтер'єрі все повинно бути зелено. Часом достатньо акцентних точок.
title

Ще одне нововведення від Pantone – колаборація з онлайн-сервісом із пошуку житла Airbnb. У січні 2017-ого компанії презентували будинок-оранжерею, оформлений у відтінку Greenery.

Вхідні двері стилізували під палітру Pantone, а інтер'єр наповнили деревами, рослинами та квітами.

title
title
На гостей чекає спальня зі свіжоскошеним газоном, наметовий куточок для дітей і трав'яна кухня
title

Дім взаємодіє зі своїм гостем. Він говорить до нього за допомогою звуків природи – приємного музичного фону. Смачно пахне травами. А ще вас не насварять, якщо ви зірвете зі стін кілька листків, щоб заварити чай.

title
title
title

"Тепла пікантна Зелень звертається до нашого бажання від'єднатися, розслабитися і набратись енергії. Партнерство з Airbnb здалося нам природним продовженням роботи, що дозволило перенести головний колір року в реальність", – коментують новий проект в Pantone.

title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит