Меню
 • ZIELINSKI & ROZEN
 • MAZANKA APARTMENT
 • FUTAGO HOUSE
 • MINI DIDO SOUVENIRS
 • DIDO Петро Надійович
 • DIDO Іван Здорован
 • MINI DIDO Інтерн
 • FUJIWARA YOSHI
 • UNDERGROUND HOUSE PLAN B
 • ACADEMY DTEK
 • POLOTNO APARTMENT
 • VATRA HOUSE
title

Бренди під прицілом: слідами iSaloni

Кожного року виставка Salone del Mobile показує, куди рухатиметься дизайн найближчим часом. Найкращі бренди отримують однойменну премію Salone del Mobile.Milano. Цього року в міланському топ-3 CC-Tapis, Magis та Sanwa. Чим вони здивували, читайте у наступному блозі з серії: слідами iSaloni.

Sanwa

Японці ще раз довели, що розмір - не головне, створивши кухні для невеликих за площею інтер'єрів. Їхній стенд на Eurocucina 2018 —чистий мінімалістичний простір, у якому продукти говорять самі за себе. Вишукано, лаконічно, зручно.

Модель AC 01 — кухня-трансформер, що може перетворюватись в письмовий стіл. EO 01 —ідеально зонує простір в квартирах із відкритим плануванням. Стінки дозволяють візуально розділити інтер’єр, при цьому плита і мийка залишаються схованими.

title
title

Ще один цікавий акцент від Sanwa —незалежність предмету від простору. Спільно з Bestetti Associati бренд випустив модульну кухню на колесах BA 01. Її легко рухати і переміщати. 2-в-1: можна використовувати, як в інтер’єрі, так і для відкритого простору — літньої тераси чи ганку. Основним матеріалом BA 01 послужив композит Paperstone з переробленого паперу. Бо дизайн дизайном, а поважати середовище, у якому живеш, потрібно.

title
title
title
title

CC-tapis

Для розробки своїх килимів італійський бренд вибрав зіркових дизайнерів — Патрисія Уркиола, Бетан Лаура Вуд, Роберто і Людовіка Паломба, Єлена Сальмистраро. Дизайнери працюють у різних стилях, відтак патерни вийшли різноманітні й на будь-який смак. Хтось черпав натхнення із природи і повторював на килимах силуети каміння (колекція Super Fake). Хтось роздумував над темою цифрових технологій і переносив на предмети трохи психоделічні зображення, що нагадують помилку роботи системи на моніторі (колекція Slinkie).

title
Super Fake \ Bethan Laura Wood
title
Slinkie \ Patricia Urquiola

Загалом CC-tapis представили 9 нових колекцій, поєднавши у своєму стенді продукт та презентацію. Журі премії, відвідувачі, ми — усі зійшлись на думці, що це “килими, котрі обов’язково потрібно подивитись-пощупати, і стенд, який потрібно пережити як цікавий досвід”. Ще краще — забрати один із килимів додому.

title
title

Magis

Доекспериментувались до того, що перенесли міські промислові меблі в дім. Грубі сталеві шафки та комоди, котрі які раніше використовували тільки на фабриках та заводах, Magis запропонували перенести у власні кухні чи пак вітальні.

Ідею розробляли спільно з дизайнером Костянтином Грчиком. Колекцію назвали Chess і виготовили спільно з Fami — італійським брендом, одним зі світових лідерів у галузі металообробки. Також Magis презентували першу власну колекцію освітлювальних приладів у партнерстві з компанією Iittala.

title
title
title
закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит