Меню
 • HOOKAH BAR
 • IN FOREST HOUSE
 • ABU DHABI
 • RUDANSKOGO
 • DAN HOUSE
 • BRAMS RESPUBLIKA
 • FERREXPO
 • DAN HOUSE
 • KRUGLOUNIVERSYTETSKA
 • GOOD LIFE PARK
 • TARYAN
 • ODESA HOUSE
title

Топ-10 улюблених сучасних українських митців Сергія Махно

автор: Tetiana Vakula

PR Director

Ми любимо мистецтво, а мистецтво любить нас.

Офіс Sergey Makhnо Architects — це консистенція сучасного українського мистецтва aka улюблених митців Сергія Махно. Розповідаємо про них та арт, який дивиться на нас зі стін.

1. Назар Білик

Скульптура «Дощ» вже стала візитівкою багатьох наших проектів. Вона — про людину і природу, про запит до Всесвіту у пошуках сенсу та відповідь у вигляді краплини дощу з неба.

title

Віднедавна скульптура, яка раніше зустрічала гостей студії, живе у новому будинку Сергія Махно. На арт-варті нашого офісу тепер стоїть Бо-Бо — керамічний ведмідь з татуюваннями, «набитими» у нашій майстерні. Відірвати від нього погляд — завдання не з легких, квіткові тату діють як магніт.

На «Дощі», до речі, ми не зупинились і вподобали також роботи Білика «Простір навколо» та триптих «Контрформи».

title
title

2. Олег Тістол

Наша велика любов з пальмовим листям.

Якби Тістол був музикантом, він би грав джаз. Щоб темп збивав з ніг, а ритм ніколи не повторювався. Щоб на полотні міксувалися жанри, епохи, реальності та вигадки.

В нашій кімнаті для переговорів є «Пальма» Тістола. Інколи ми чуємо, як вона шурхотить листям. Інколи ми помічаємо, як сонце розтікається фіолетовими вітрами на горизонті полотна. Інколи ми забуваємо, що це просто картина.

title

3. Микола Маценко

Митець родом з Черкащини. Він — засновник проекту та напрямку сучасного українського мистецтва «Неофольк», де фольклорні мотиви вплітаються у контекст сучасного мистецтва.

Картина «Неофольк» прикрашає кабінет Сергія Махно та дитячу кімнату його квартири. Багато наших клієнтів також піддалися чарам цього полотна та вже замовили роботи Маценка собі в дім. Бо вони особливі, сміливі та прямо в серце.

title

4. Олексій Золотарьов

«Роза вітрів» Золотарьова стоїть у нашому офісі на перетині головних шляхів — кабінет Сергія, оупен-спейс і кухня. Кожного разу погляд затримується на скульптурі, щоб оглянути всі її вигини та кути — і щоразу бачимо щось нове. За всіма лініями не вгледіти. Митець працює в різних техніках, тому дивує кожного разу. Олексій — власник численних художніх нагород та наших сердець.

title
title

5. Сергій Радько

Відомий український кераміст, який з глиною на «ти» та по-любові. В тому ми подібні, а тому швидко пройнялись творчістю Радька, яка, до речі, однією керамікою не обмежується. Як художник, Сергій створює незвичайні портретні роботи. Слідкуйте за афішами, Радько не часто проводить виставки своїх картин, але кожна — варта візиту.

title

6. Роман Михайлов

Нещодавно це фото засвітилося у більше ніж 60 українських та зарубіжних медіа. Це наша Wabi Sabi Apartment, а на стіні — картина Михайлова з серії «Опік реальності». Полюбили її ще до того, як вона стала мейнстримом.

З Михайловим нас об'єднує не тільки любов до сміливої творчості, а й п'янке минуле — успішна виставка «Чорне чорне море» і спільна праця над рекламною кампанією. Бо приємно працювати з тими, чиїми роботами захоплюєшся.

title

7. Роман Мінін

Художник родом з Донецької області. Це більше, ніж пункт з біографії — це головний мотив його творчості. Гірнича справа для багатьох жителів регіону не просто індустрія, а спосіб життя. Мінін використовує цей факт як синонім закритої соціальної системи, де вихід лише один — вирватися, втекти.

title

У 2009 році Роман отримав нагороду «Талант за покликанням» від Всесвітнього альянсу «Миротворець». Його синьо-жовтий «Комплекс повноцінності» цілує стіни нашого офісу та розповідає історію про шахтарів, нагадуючи нам про важливе.

title

8. Павло Маков

Художник працює у техніці графіки та офортів і створює справжні інтелектуальні головоломки. Обережно! Один такий офорт — і ви вже надовго у світі шрифтів і кодів.

title

9. Степан Рябченко

Трохи незвично у наш топ увірвався і діджитал у роботах талановитого Степана Рябченко. Його світ сповнений власною цифровою міфологічністю, а істоти на картинах розповідають власну легенду. Ми взяли і собі шматочок цього світу під назвою «Electronic eurus».

Футуризм потривожив злагоджене традиційне мистецтво, і стіни нашого офісу одяглися у надпрекрасний український діджитал-арт.

title

10. Олександр Сухоліт

Художник, живописець, скульптор, графік, автор інсталяцій. Експериментатор, новатор і не побоїмось цього слова —філософ. Працює багато і плідно — має більше 500 скульптур, а графіки за його ж підрахунками — 4 тисячі експонатів.

Каже, що скульптура — це не спектакль, а посудина, антропологія Всесвіту і ми йому віримо.

title
title

Скоро розповімо ще. Стін у нас багато, а улюблених українських митців — ще більше. Бо якщо артити світ, треба почати з чогось маленького — Сергій Махно почав з графіті на стінах і парканах, а тепер транслює мистецтво через свій дім, офіс та проекти своєї студії.

закрити
9 a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x y z і а б в г д ж з и к л м н о п р с т У ф ч э я

ЗУСТРІНЕМОСЯ?

І ми створимо для вас мистецтво, у якому хочеться жити. Зателефонуйте нам +380 67 555 5515 або залиште запит